Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fèrfiak! A szõke szõrt elvisel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak! A szõke szõrt elviseliek a nõn vagy legyen csupasz? Melyik testrèszen zavar titeket?

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 20:47
1 2 3
 11/22 opened paradise ***** válasza:
91%

Bajusznál.

Aki kitalálta annak a szőkítését,az még nem csókolózott olyan lánnyal.

2018. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Egy normalis ferfit egyaltalan nem erdekel az ilyesmi, teljesen mindegy, hol van rajtad szor es milyen szinu."


Na persze,mert aztán te mondod meg ki a normális férfi.


[link]


Guszta nem?

2018. márc. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
#12 hát de ilyen hány nőnek lenne, ha nem szőrtelenítene? Szerintem nem soknak. Én világos bőrű és sötét hajú vagyok, de ha 1 hónapig nem borotválom le a lábam, akkor is alig látszik a szőr. (Persze csak télen merek ilyesmivel kísérletezni...)
2018. márc. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

#12 en soha nem borotvaltam a combomat, nem csoda, hogy a lanynak ilyen. Ha nyar van a combomon is azok a kis pihek kiszokulnek, ugye telen a kutya nem latja mert nem ruhaban, vagy rovidnadragban jarok. Jah és nem ilyen vastag, hosszu szor.

Nyaron lab, honalj rendszeresen leszedem. Telen a honalj mindig, a lab meg ahogy kedvem van, de mint a foton olyan soha nem volt. Meg igen ritka ott is a szor. P..nci is ahogy a kedvem tartja de ilyen 2 hetente. A parom nem szereti, ha csupasz, szoval neki mindegy hogy hol vagyok szoros o soha nem szolbe.

Embere valogatja ki, mit szeret. :)

2018. márc. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Az ennél rövidebb szőr is gusztustalan egy női lábon,nem kell ennyire sűrűnek és hosszúnak lenni.A határ ott van,amikor még kicsit szúr,de még nem feltűnő vizuálisan.
2018. márc. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
#14, nem borotválás függvénye a szőrzet, hanem genetika...
2018. márc. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt csinál testével amit akar. Azt nem értem, miért vannak egyes nők felháborodva, ha a szőrtelenítési mániájuk végett szakitok.sajnos, egyre kevesebb egészséges önértékekéssel rendelkező nő van.
2018. márc. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
12# Mivel en vagyok a no, igy igen, en allapitom meg, hogy szamomra ki a normalis ferfi ;) A kepen levo no ugy nez ki, amilyennek szuletett. Alljal neki te is borotvalkozni matol mindenhol, akkor talan tamaszthatsz elvarasokat a masik fele is ezen a teren.
2018. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#16 nem csak genetika. Van egy lány barátom, ő a bajszát borotválta, anno mikor elkezdte még szőke pihék voltak, de őt zavarta mert az alapozó jobban kiemelte, erre elkezdte borotválni, igaz azóta áttért a gyantára, de sokkal erősebb, vastagabb szőr nő neki ott ráadásul nem szőke. Nem hinném, hogy a genetikája megváltozott volna a borotválástól :D
2018. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
44%

"Mivel en vagyok a no, igy igen, en allapitom meg, hogy szamomra ki a normalis ferfi ;)"


Akkor légyszi ne kotnyeleskedj már bele egy olyan kérdésbe, ahol a férfiakat kérdezik meg, hol zavarja őket a szőr egy női testen. Ugyanis ezt meg mi állapítjuk :D

2018. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!