Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmnek volt előttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek volt előttem egy komoly kapcsolata, és ez zavar. ?

Figyelt kérdés

Már fél éve együtt vagyok a barátnőmmel, szeretem nagyon, gondolom ő is engem, de sose mondja hogy hiányzok neki vagy ilyenek, csak ha én mondom, akkor mondja ő is vissza ez miért van?

meg mostanában az is zavar, hogy előttem volt egy 2 éves kapcsolata, és tudom, hogy már nem vele van, de azért még is 2 év...



2017. dec. 25. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden oké, de azért keresel valamit amibe beleköthetsz. Nem lehetne hogy örülsz neki hogy vagytok egymásnak? Kit érdekel kije volt előtted?
2017. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha az nem lett volna, most nem lennétek együtt.
2017. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ideje felnőnöd.
2017. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy?
2017. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Most tényleg az zavar,hogy nem rád várt otthon a sarokban ücsörögve? Hogy lehet valaki ekkora gyökér felfogású?
2017. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Fel kéne nőni esetleg. Valószínűleg ennél már csak hosszabb kapcsolatokkal rendelkező lányokkal fogsz találkozni, szóval brace yourself.
2017. dec. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

A nőket meg az zavarja, hogy előttük nem volt kapcsolatod.

Paradoxon

2017. dec. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd valószínűleg más férfiakkal is kommunikál, munkahelyen esetleg iskolában, haverokkal.

NEM ZAVAR? NEM AKAROD KIVERNI A CIRKUSZT NEKI?

te jó isten .........................

22L

2017. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Neked volt bárkid a barátnőd előtt?

Ha igen, akkor gondolom magyaráznom sem kell, hogy szállj le erről a témáról.

Ha nem volt senkid a barátnőd előtt, akkor viszont próbáld végiggondolni és megérteni, hogy a barátnődnek volt élete előtted is. Ebben semmi rossz nincsen, kb 15 éves kor felett nem is nagyon találsz olyan lányt vagy nőt, akinek nem volt még senkije.

Minél idősebb az ember, annál nagyobb az esélye, hogy volt már egy hosszabb kapcsolata korábban.

Ez van.

Elhiszem, hogy rossz érzés, de ezt a témát ne feszegesd, mert semmi értelme.

A barátnőd okkal szakított az exével és okkal jár veled már fél éve.

Téged szeret. Pont.

Nekem is volt a párom előtt komolyabb kapcsolatom.

Szép volt,jó volt, vége lett, nem érdekel a dolog.

A párom szeretem, nem a múlton rágódok.

Ahogy valószínű a barátnőd sem

2017. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Inkább legyen elöttem egy komoly kapcsolata,mint 10 komolytalan. Legalább tudom,hogy velem sem egy napra tervez. Szerintem meg kellene tanulnod értékelni,hogy veled van és hogy komolyat szeretne tőled. Ha sokat keresed a "hibákat" az amúgy jó kapcsolatodban,akkor neked is lesz egy kapcsolatod a hátad mögött. És akkor pont oda kerülsz ahova ő.
2018. ápr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!