Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért fáj az embereknek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az embereknek hogy lemondtam már a párkapcsolat lehetőségéről és nem akarok csajozni?

Figyelt kérdés

Rengeteget próbálkoztam, de nem jártam soha sikerrel, nem jött össze soha semmi. A nők inkább jófej barátként fordulnak hozzàm, akinek kiönthetik a lelküket.

Hozzá kell tenni hogy nehéz eset vagyok, születésemtől gondok vannak a szívemmel. Életem végéig gyógyszereket kell szednem, figyelnem kell magamra. Rendszeresen vizsgálatokra is kell járnom. A sokak által ajánlott “gyúrd ki magad a konditeremben” nálam nem működik, mert nem emelhetek súlyokat, így nincs egy adoniszi testem amivel talán javíthatnék magamon. Tényleg nagyon sokat próbálkoztam és nem a szépnek tartott nőknél.

Sajnos megkeseríti a napjaimat hogy munkatársaktól kezdve mindenki azzal van elfoglalva hogy mikor lesz barátnőm? Már az új szomszédaim is elkezdték. Hiába mondok bármit, akkor sem tudják elfogadni hogy valaki máshogy él mint ők! Én már elfogadtam a helyzetemet, nem erölködök feleslegesen egy ideje. Rengeteg időmet és pénzemet elvitte az ilyesmi (tartom magam hozzá hogy a nő tiszteli meg a férfit azzal hogy elmegy vele egy randira, így illik mindent a férfinek fizetni!)


2018. márc. 11. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Fájni nem fáj nekik, csak kapcsolatfüggő rengeteg ember, és emiatt képtelenek felfogni, ha valakinek jobb egyedül.Ők életképtelenek lennének társ nélkül.

Nem kell velük foglalkozni, rövidre zárod ezt a témát, ha felhozzák, én is azt teszem.Közük nem volt soha és nem is lesz hozzá.

2018. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan voltak kapcsolataim,mégis sikertelen volt az elmúlt pár évem.Folyamatosan kapok nőként én is kritikákat,hogyan kéne élni.Már pont lesz..rom.Adok magamra,csinos vagyok,megteremtem magamnak,amit meg kell,aztán innentől kezdve nem is érdekel a többi.Van egy világom,amit majd kinyitok annak,aki érdemes rá,se..fejekkel meg többet nem foglalkozom.
2018. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem senkinek sem fáj, csak jót akarnak neked.

Egyébként én még egészségesen is lemondtam róla. Így kevésbé vagy sebezhető, ami jó.

2018. márc. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azért azzal ne gyere már, hogy semmilyen sportot / mozgásformát nem művelhetsz. Ha nem akarsz súlyt emelni, még mindig rengeteg más módja is van a testformálásnak. Nézd meg pl. ezt:


https://www.youtube.com/watch?v=sYYjx_W7rUY

2018. márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3: Nagyon tévedsz. Az ilyenek nem a kérdezőnek akarnak jót, hanem szeretnék olyanná "helyreállítani" a világot maguk körül, amilyennek szerintük annak lennie kellene. Ahelyett, hogy a saját fejükben raknának inkább rendet.
2018. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, olyanná próbálják állítani a világot maguk köré, mint ahogy szerintük lennie kell = jót akarnak neki.

Nyilván van különbség ember és ember között ki mit ért jó alatt. De a szándék alapvetően jó és én azt szoktam értékelni, akkor is ha az elképzelés esetleg hibás.

2018. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus barátzónás vagy. Tudod, akiről sokan gondolják, hogy micsoda szerencsés lesz az a nő, aki majd maga mellett tudhat. Na itt a nők nem magukra gondolnak, de ismernek olyat, akivel nagyon jó páros lennétek. Az a valaki ugyanezt gondolja rólad, csak épp ő sem saját magát képzeli el melletted. Magyarul semmi baj nincs veled, viszont ugyanígy semmi vonzó sincs benned, ami legalább egy kicsit is beindítaná a nőket.
2018. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Én is lemondtam róla, és inkább másra fordítom az energiáim, viszont nem foglalkozom azzal, amit mások gondolnak rólam. Mindig is ítélkeztek a fejem fölött, szóval jó mestereim voltak az életben. A folyamatos lelki ütlegelésük tett ilyen szempontból érzéketlenné.

Ne azért ne akard kigyúrni magad, mert hogy nem működik, nem emelhetsz súlyokat, hanem mert annyira igényes vagy magadra, hogy nem jössz össze olyannal, aki csak kigyúrt testtel képes téged elfogadni. Azt keresd, aki szeret, ahogy vagy. Ha pedig nincs ilyen a láthatáron, akkor véleményem szerint a magány is jobb. A magány is jobb egy olyan ember társaságánál, aki nem képes őszintén szeretni és elfogadni. Bár sokan beérik azzal is. De akkor egészségükre. Én nem elégszem meg a rohadt almával, ha van szép piros is. Csak várni kell rá, meg kell találni. A sikeres emberek titka az élet minden területén a türelem. A párkapcsolatban és az üzleti életben egyaránt. Tanulj türelmet. Véleményem szerint te nem mondtál le a párkapcsolatról, csak sajnáltatod magad. Ha lemondtál volna, akkor nem született volna meg ez a kérdés. Én lemondtam, és nem írok ki ilyen kérdéseket. Nem akarom másoknak bizonygatni, hogy mit érzek. Régen hasonlóan tettem én is, és arra vártam, hogy talán ennek hatására valaki kopogtat majd az ajtómon. De nem kopogtatott senki, mert a nőknek elegük van a siránkozó férfiakból. Dunát lehet velük rekeszteni. Ismerd fel ezt te is, és lépj ki a tömegből. Már ezzel a cselekedettel sokkal vonzóbb leszel a nők szemében, mint előtte bármikor. Mert imádják a magabiztos férfiakat. Ezzel a kérdéseddel nem férfinak tűnsz, hanem egy kis csecsemőnek, akit babusgatni kell.

2018. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Diavolino44 ***** válasza:
73%

Dehogy fogadtad el, idejottel picsogni.

Ha elfogadtad volna nem szuletik meg a kerdes.

2018. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyszerűen természetes,hogy bizonyos korban megkérdezik a csajokat/pasikat erről. Az már más kérdés,hogy ilyet kizárólag attól kérdezek akivel közvetlenebb viszonyban vagyok, az új szomszédomat biztos nem faggatnám eről.

Az,hogy téged ez érzékenyen érint már más kérdés.


A sportolás..Nem hinném én sem,hogy valamit ne sportolhatnál. Természetesen itt nem a kemény edzésre gondolok, de pl. a fiam szívbillentyű probléma mellett porckorongsérvvel is kínlódik, nagyon fiatalon, és olyan gyógytornára jár ami erősíti a hátizmát, felsőtestét, emellett a szívére sincs káros hatással.


A kezelőorvosod megmondja Neked konkrétan, vagy már esetleg beszéltetek is erről,hogy mi az, amit sportolhatsz, mozoghatsz.

Én viszont nem hinném,hogy ez bármit is befolyásol, tény,hogy előnyös alkattal mindenki vonzóbb, de ha emellett nyitott vagy, barátságos, figyelmes, és kellően kitartó, bizonyára lesz kapcsolatod.


Már ha szeretnél...

2018. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!