Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért fáj az embereknek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az embereknek hogy lemondtam már a párkapcsolat lehetőségéről és nem akarok csajozni?

Figyelt kérdés

Rengeteget próbálkoztam, de nem jártam soha sikerrel, nem jött össze soha semmi. A nők inkább jófej barátként fordulnak hozzàm, akinek kiönthetik a lelküket.

Hozzá kell tenni hogy nehéz eset vagyok, születésemtől gondok vannak a szívemmel. Életem végéig gyógyszereket kell szednem, figyelnem kell magamra. Rendszeresen vizsgálatokra is kell járnom. A sokak által ajánlott “gyúrd ki magad a konditeremben” nálam nem működik, mert nem emelhetek súlyokat, így nincs egy adoniszi testem amivel talán javíthatnék magamon. Tényleg nagyon sokat próbálkoztam és nem a szépnek tartott nőknél.

Sajnos megkeseríti a napjaimat hogy munkatársaktól kezdve mindenki azzal van elfoglalva hogy mikor lesz barátnőm? Már az új szomszédaim is elkezdték. Hiába mondok bármit, akkor sem tudják elfogadni hogy valaki máshogy él mint ők! Én már elfogadtam a helyzetemet, nem erölködök feleslegesen egy ideje. Rengeteg időmet és pénzemet elvitte az ilyesmi (tartom magam hozzá hogy a nő tiszteli meg a férfit azzal hogy elmegy vele egy randira, így illik mindent a férfinek fizetni!)


2018. márc. 11. 10:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
Engem nem zavar. Szerintem legfeljebb azokat a csajokat zavarhatja, akik félnek, hogy mások követik majd a példákat és ők egyedül maradnak, ha nem hajlandóak maguk lépni ("dejazaféjfidóóóga"). :)
2018. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#11-es, holmi tippelgetés helyett miért nem mesélteted el inkább a kérdezővel, hogy hány évesek és milyen neműek azok, akik őt ezzel piszkálják?
2018. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
" Már az új szomszédaim is elkezdték." Nem lehet, hogy azért, mert te hozod fel a témát? Lehet nem kéne megnyílni vagy több infót elmondani az embereknek. Akkor szoktak így piszkálni.
2018. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!