Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfi tanárok ti össze jönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi tanárok ti össze jönnétek diákkal? Vagy tetszett már diák?

Figyelt kérdés
Érdekel a véleményetek erről.Ha valakinek van saját storyja az írja le. Minimum hány évessel?

2018. márc. 16. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Olyannal, akit tanítok vagy előreláthatólag még tanítani fogok, olyannal sosem.
2018. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
mi ez valami romantikus lányregény?
2018. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Igen.
2018. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen saját sztorim, de az egyik barátnőm öszejött egy fiatal tanárral, aki az iskolánkban tanított.
2018. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Úristen, 1#. Belegondoltam, hogy ilyen tanárok tanítanak középiskolában (csak nem általános, ugye?), akiknek gyk-n 56% a hasznos válasz arányuk 😦😦😦
2018. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

nem!!! tiltja a törvény és a belső erkölcsi mércém.

kérdező, tanulj meg helyesen írni, ne pedig ilyen hülyeségeken agyalj.

2018. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
41%
Én szerettem bele nagyon az újonnan érkezett töri tanaromba. Ő is vonzódott hozzám.1 hetes Osztálykirándulásra jött velünk tanárként. Ott tudtunk elvonulni a többiektől és erről beszélni,addig erről egy szót sem. Én 17 voltam ő 26 Megbeszéltük hogy mit érzünk egymás iránt és azt is hogy szó sem lehet semmiről. 2 nappal később csókolóztunk hosszú percekig és végig simogattuk egymást. Aztán ő leállított és megígértette,hogy nem húzom őt,nem próbálok közel kerülni hozzá stb. Ő is távolságtartó lesz. Kerültük egymást egész suli idoben. Órákon sem volt semmi reakciója amiből bármit éreztem volna úgy mint ahogy a csók előtt. Szörnyen rossz volt. Nyári szünetben véletlenül összetalálkoztunk egy rendezvényen.Én zokogva elmenekültem. Felugrottam a villamosra,hogy esélye se legyen utolérni. Hívott sokszor de kinyomtam. Tudta,hogy mindennap hol edzek és mikor van vége az edzésemnek. Másnap ott várt az edzőterem előtt. A kocsijában ült. Mikor látta jövök ki akkor odajött hogy szeretné ha beszélnénk. Kérte hogy üljünk be a kocsiba és Menjünk valahova ahol tudunk nyugodtan beszélni kicsit. Felmentünk hozzá. Elmondta kb. azt magáról amit én is éreztem magamban. hogy neki is nagyon nehéz. De ezen valahogy túl kell lenni stb.stb. Végig bőgtem vagy egy órán át míg beszélt. Ölelt magához amíg meg nem nyugodtam. Végülis egész estig együtt voltunk . Főzött nekem valami borzalom rosszul sikerült tészta ételt :D Nem is értünk egymáshoz de beszélgettünk mindenről sokáig. Majd már késő este volt, mondta hív taxit hazakísér. Akkor megöleltem és el akartam köszönni,hogy megyek én egyedül. Nehogy baja legyen ebből. Akkor visszahúzott és megcsókolt. Ott maradtam reggelig. Többször szeretkeztünk. Aztán megint elhajtott. Én meg majd belepusztultam az utolsó évbe. Nagyon szenvedtem miatta. Ő néha jött ott a suliban ezerszer elmondta mennyire sajnálja hogy akkor nem tudott uralkodni magan. Nem lett volna szabad stb. Így neki is rosszabb. Aztán neki lett barátnője 3-4 hónap múlva. Én meg attól még jobban szenvedtem. Kínlódás volt eljutni az érettségiig. Alig vártam hogy eljohessek onnan és ne kelljen Naponta találkozni vele. Érettségi után nem is láttam egész nyáron. Már a második félévemet kezdtem az egyetemen mikor újra összefutottunk. Beültünk egy kávézóba beszélgetni. Főleg egyetemi tanulmányaimrol kérdezgetett. Került minden személyes témát. De én nem tudtam megállni hogy ne beszéljek magánéletrol is. Akkor Kiderült nem túl jó már a kapcsolata. Aztán Innentől napi szinten ment a chateles. A második félévi vizsgaimra már ő kisert el. Ott izgult értem mindig az ajtóban :) Nyáron szakított a barátnőjével. Másodikos egyetemistaként már nem a kollégiumba költöztem vissza hanem hozzá :) 1,5 éve vagyunk együtt és nagyon jó kiegyensúlyozott a kapcsolatunk :)
2018. márc. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!