Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítottatok volna a helyemben? Szerintetek még éretlen egy komoly kapcsolatra és még "élnie" kell?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt ismerkedtünk meg, ő akkor 23 éves volt, és szinte minden este bulizott, a haverjaival volt, szórakozott. Kezdetben csak haverok voltunk, de 1 évvel ezelőtt megkérdezte, hogy lennék-e a barátnője, mert ő normális életet és normális kapcsolatot akar. 3 hónapon után eljegyzett. Teljesen megváltozott, nem járt bulizni, ha ment, akkor is csak velem, inkább velem töltötte az idejét itthon.

Kb. 1 hónapja az egyik szombat este közölte, hogy elmegy a haverjához, mert az apukájának van 50. születésnapja. Elment, de mondta kb. éjfél körül itthon is van. Nem volt, ezért felhívtam, mondta hogy úgy alakult a dolog, hogy a haver meg ő elnéztek egy szórakozóhelyre, de mindjárt itthon van. Fél 2 kor hívtam, 2x kicsöngött, utána kikapcsolta. Csak órák múlva ért haza, mindenfélét kitalált, hogy lemerült stb...

Ezek után én úgy döntöttem, hogy hiába szeretem, de inkább elengedem, mert neki még élnie kell.

Azóta minden hétvégén eljár a haverjaival bulizni. Persze azt mondja szeret, és ezt csak azért csinálja hogy legalább addig ne rám gondoljon.

De én úgy gondolom, hogy nem akarom ráerőltetni, hogy komolyodjon meg, amikor ő ezt még nem akarja. Szerintem érthető, hogy nem akarok esküvőt, családot, mivel úgy érzem még nem elég érett hozzá. 25/N


2014. jún. 9. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
éretlen
2014. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szloam0 válasza:
Ha tényleg fontos vagy neki akkor vissza jön, és keressi a társaságod, ha nem akkor hagyd őt :)
2014. jún. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Engedd el, jobb lesz neki nélküled, bár kettőtök közül neked kellene felnőnöd és megérteni, hogy néha levegő kell a másiknak.
2014. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó, hogy levegő kell a másiknak, hanem arról, hogy ha megbeszélünk valamit, akkor az ember ahhoz tartja magát. Vagy a minimum az, hogy megtiszteli a másikat avval, hogy felveszi neki a telefont és nem hazudozik a képébe. Fordított helyzetben, biztosan neki sem esett volna jól, ha én ezt csinálom. Ha pedig valaki eljátssza a bizalmat, akkor a továbbiakban nincs miről beszélni.
2014. jún. 9. 23:56
 5/9 anonim ***** válasza:

nálam is megesett h elhúzódott a buli... nem lehet h tényleg lemerült és még vmi közbejött?


24L

2014. jún. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akárhogyan magyarázod, téged az zavar, hogy nélküled érezte jól magát. Ezt ki lehet nőni. ;)
2014. jún. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg igazad van én vagyok az éretlen aki 25 évesen családot meg gyereket szeretne. Az pedig érett aki inkább bulizni járkál a haverjaival. És nem vállalja fel amit csinál, hanem inkább hazudozik.
2014. jún. 10. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:
A hazudozás semmiképpen sem okés. De a buli nem függ össze az érettséggel, vannak retrópartik, ahova az idősebbek járnak. Ne a bulikat okold, hanem a pasid felfogását....
2014. jún. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért hazudott, mert így gondolkodsz a bulizásról. El vagy tévedve és nagyon sokat kell még tanulnod. Majd rájössz ezekre (vagy nem).
2014. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!