Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl sok voltam? Helyre tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok voltam? Helyre tudom még hozni?

Figyelt kérdés
Próbálok rövid lenni..van egy srác, akivel régebb beszéltünk, neten, már akkor meg akart ismerni, de én nem a távolság miatt. Most egész közel lakunk és elmentem randizni vele. Bizonytalan voltam, mert fiatalabb kicsit és úgy éreztem, hogy csak szexre hajt. Akarta is már elsőre, de hogy én nem engedtem úgyis keresett és hogy megismertem, egész belehabarodtam már elsőre, tökéletes, figyelmes, folyton keresett, ami tetszett. Aztán történt kicsit több is, de nem volt szex, amit furcsálottam. Közben neki történtek ilyen olyan problémák, ami miatt mostanság nincs hangulatja, igy elmaradt az, hogy folyton keres, helyette én lettem az érdeklödő, a kezdeményező. Minden este beszélünk kicsit, és annak ellenére, hogy tudom rossz időszakja van, folyton irok, persze o is kedves, de egy hete nem találkoztunk a munkája miatt, egy nap nem irt és én felhánytorgattam, a hétvégén számonkértem, majdnem összevesztünk igy már párszor, esetleg egy elszolásom miatt. Most már tudom, hogy elvakitott a vagy es az erzelem, én mar szeretnem hogy egyutt legyunk..és a gorcsos ragaszkodas hamar kierzodik es taszito, most meg is mondta, hogy sok vagyok, hogy majd akkor találkozunk, amikor o is akarja. Félek, hogy elrontottam, valamit ami jól indult, hogy túl beindultam és átvettem az iranyitast..es most ha visszafogom magam is kitudja mi lesz, talán többet nem is keres, rettegek..azt nem tudja, hogy érzéseim vannak már..egy szűk hónapja tart..Volt még valaki igy? helyrehozható, ha most észbe kaptam?
2018. márc. 20. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél vissza egy lapáttal és hagyjad, hogy irányítson. Az elején visszautasítottad most meg nem férsz a bőrödbe, ez nem túl jó ajánlólevél. Várd ki a sorod!!!!
2018. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Annak ellenere, hogy elvileg te vagy az idosebb, te viselkedsz gazul. Komolyan egy nap miatt megy a hiszti? Foleg, hogy irtad, hogy munka miatt volt. Nagyon tapadsz...
2018. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezen múlik. Ha ő is akarja, akkor menni fog így is. Az, hogy sok az ember valakinek az inkább azt jelenti, hogy nem passzoltok.


Amit még érdemes tudni, hogy online könnyű félreérteni egymást. Szóval még eleve nem olyan, mint a személyes találkozó.


Ennek fényében szerintem annak lenne értelme itt, ha tényleg találkoznátok és nem írásban beszélnétek ezt meg. Szerintem kicsit most ne keresd tényleg egyáltalán. Aztán kiderül mi van.

2018. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem egészen, de még is. Úgy érzem, megelégelt valamit belőled, kiábrándultságnak is lehetne hívni egy kicsit.


(Csak fő kérdésed olvastam el.)

2018. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!