Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az, hogy "lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy "lesz lehetőségünk párkapcsolatba kerülni egymással"?

Figyelt kérdés

vagy "párkapcsolatot kialakítani egymással".



Nyilván értem,hogy mit jelent maga a kijelentés,de ehhez milyen feltételeknek kell teljesülniük?

Mikor mondjuk azt,hogy két embernek adott a lehetőség,hogy barát/barátnő legyenek és abból a kapcsolatból párkapcsolat jöjjön létre?



N.


2018. márc. 26. 18:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Newton tudott valamit. Akcio reakcio, ezeknek a sorozatos es ismetlodo dolgoknak a halmozasabol jon letre a kapcsolat/parkapcsolat....szerintem.

Meg szerintem felesleges lefektetni irott szabalyba ezt, hogy mi kell a kapcsolathoz....ido pl.

2018. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ez valóban magyarázatra szorul felnőtt embereknél?
2018. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
hátha lesz olyan,aki veszi a fáradtságot és majd válaszol.
2018. márc. 26. 18:20
 4/21 A kérdező kommentje:
elég az,hogy külsőleg tetszik a két fél egymásnak és megvan a kémia,vagy ehhez (vagyis a párkapcsolat kialakításához) már kell az is,hogy egymásba szeressenek, tehát kellenek már érzelmek is?
2018. márc. 26. 18:44
 5/21 anonim ***** válasza:

Most komolyan, napi szinten jon elo, hogy szavakat, mondatokat nem kepesek ertelmezni emberek. Nem veletlen, hogy a Pisa teszteken Magyarorszag sereghajto.



Nos, azt jelenti, hogy elobb korulnez, es ha nem talal jobbat, akkor esetleg veled is szamol.


Ne hari, de sok evig tarto kapcsolataim mind ugy kezdodtek, hogy tudtuk, egymast keressuk akkor.

2018. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ez nem inkább a külső körülményekre utal? Például már nincsenek mással kapcsolatban, vagy nem élnek nagyon messze egymástól.

Vonzalomra nincs különösebb feltétel. Valakinek vagy bejön valaki, vagy nem.

2018. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nem haragszom
2018. márc. 26. 18:46
 8/21 anonim ***** válasza:

"elég az,hogy külsőleg tetszik a két fél egymásnak és megvan a kémia,vagy ehhez (vagyis a párkapcsolat kialakításához) már kell az is,hogy egymásba szeressenek, tehát kellenek már érzelmek is?"


En behaltam.

Lehet, oreg vagyok, de ilyen kerdesek vilagaban nem is akarok elni.

Ez most KOMOLY????

2018. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

6-os:

végre valaki érti is,hogy mitől nem egyértelmű a kijelentés..már ezt köszönöm!

2018. márc. 26. 18:48
 10/21 A kérdező kommentje:

8-as:

ha nem akarsz élni,nem gátol meg senki.

viszont válaszolnod felesleges,van annyi más kérdés,

nézz körül.

szia

2018. márc. 26. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!