Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az, hogy "lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy "lesz lehetőségünk párkapcsolatba kerülni egymással"?

Figyelt kérdés

vagy "párkapcsolatot kialakítani egymással".



Nyilván értem,hogy mit jelent maga a kijelentés,de ehhez milyen feltételeknek kell teljesülniük?

Mikor mondjuk azt,hogy két embernek adott a lehetőség,hogy barát/barátnő legyenek és abból a kapcsolatból párkapcsolat jöjjön létre?



N.


2018. márc. 26. 18:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

6-os:

szerintem csak a körülmények nem elegendőek,mivel ha nem vonzódsz valakihez, nem fogsz vele kapcsolatot kialakítani,mert elzárkózol, ergo nincs is lehetőséged az adott emberrel párkapcsolatba kerülni.

2018. márc. 26. 18:53
 12/21 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ha valakit akarok, nem mondok ilyet, hanem úgy alakítom az életem, hogy megvalósuljon. Ez hitegetés, és elrakott talonba.
2018. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
a kérdés nem ez volt,de köszönjük a részvételt.
2018. márc. 26. 19:02
 14/21 A kérdező kommentje:
és senki nem mondott ilyet.
2018. márc. 26. 19:03
 15/21 anonim ***** válasza:
Bakker, neked semmi nem jó? Minek kérdezel akkor, ha minden válaszba belekötsz?! Ráadásul felnőtt létedre ilyen értetlen vagy... Adott a lehetőség, de a másik fél csak mellébeszél, de edd akkor meg, bánom én.
2018. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

11-es kommentre:


Persze, önmagában nem elég, ha csak ott van valaki. A többi kémia, vonzalom, vágy, szimpatikusság. Meg persze, ha a csillagok is úgy állnak. Általában így előre nem lehet eltervezni, mikor és hogyan jön össze egy kapcsolat.

2018. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

itt a baj az,hogy te azt hiszed,ezt nekem valaki mondta és az ő szavait próbálod lefordítani,csak a gond az,hogy ezt nem mondta senki. a kérdésem háttere teljesen más, de jó szívvel venném,ha végre elhúznál az értetlen válaszaiddal.


írhatsz még,de válaszom a te kommentedre már nem érkezik.ez az egyetlen módja annak,hogy eltűntesselek.legyünk túl rajta.üdv

2018. márc. 26. 19:10
 18/21 anonim ***** válasza:
Jó, akkor nehogy ám kiírd értelmesen, több infóval a kérdésed. Lehet még válaszolni is tudnának. Szövegkörnyezet pl.? Olvasd már el, könyörgöm...
2018. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

16-os :

köszönöm a hasznos választ!

2018. márc. 26. 19:12
 20/21 anonim ***** válasza:
Kölcsönösen szimpatikusak/kívánatosak vagyunk egymás számára, ill. van elég időnk, energiánk, pénzünk, akaratunk belefektetni egy párkapcsolatba, es hajlandóak vagyunk kilépni a komfortzónánkból. Bár tényleg fura, hogy ezt egy felnőtt embernek magyarázni kell.
2018. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!