Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már annyira szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már annyira szerelmesek, hogy úgy éreztétek teljesen függtök a párotoktól?

Figyelt kérdés

Természetesen nem anyagilag!


Érzelmileg, teljesen befolyásolt az ő hangulata, mindent hozzá akartatok igazítani, hogy neki jó legyen stb?


2018. márc. 27. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. De ez nem normalis.
2018. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerencsere nem.
2018. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban igen, de már másképp gondolkodom és másképp viselkedek. A teljes érzelmi függésben az a rossz, hogy az ember elfelejti saját magát és szinte a párja életét éli.
2018. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer tiniként. Emiatt is lett vége. Én "elvesztettem" önmagam, az identitásomat, neki pedig nem maradt tere. Csak rosszul sülhet el.
2018. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, és ezt alaposan ki is használta. Szörnyű kapcsolat volt.

Utólag nem is értem, hogyan tudtam beleszeretni.

2018. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, válás lett a vége. Fura módon, az én részemről, mert neki természetes volt, hogy róla szól minden, és megsértődött, ha nem így volt. Az első pár boldog év után még több boldogtalan volt, de ugye a gyerek miatt....aztán besokalltam. Végre önmagam vagyok ismét! Amúgy ez nem csak az ő hibája, én lettem ilyen mellette, ezt a rossz példát hoztam anyámtól, és meg kell tanulnom nem így állni hozzá a kapcsolatokhoz. De ő meg ki is zsarolta belőlem...
2018. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!