Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két éve nem láttam, de most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve nem láttam, de most találkozunk. Én annó kapcsolatban voltam?

Figyelt kérdés

Két éve nyáron, egy régi ismerőssel közelebb kerültünk egymáshoz, mint addig bármikor. Az akkori párom miatt meí történk köztünk semmi, de pár hónap után döntöttem, és őt akartam válsztani. Kedves ismerősök viszont belekevertek a dologba, őhozzá hazugságok jutottak el előbb, mint én megtudtam volna. Minden nagyon gyors volt, ő elköltözött, az akkori párommal katasztrófális volt a helyzet, de mivel együtt éltünk, és egy gyerekünk is van, megpróbáltuk hideg fejjel tisztázni a dolgokat. Egy darabig ment is rendesen. Az 'ismerős' eltűnt az életemből. Azt hittem. Tavaly jelentkezett. Érdekelte, hogy vagyunk, én és a gyerek. Nem sokat ugyan, de beszélgettünk újra.


Pár hónapja szakítottam a párommal (egyéb okokból), külön költöztünk.

Azóta ővele megint megújult a kapcsolat, és ott tartunk, hogy talalkozni fogunk, hosszabb időre egy városban leszünk megint. Mindezt ő kezdemenyezte, és bocsánatot kért, amiért annó nem nekem hitt. Szerintetek ő sem lépett túl rajtam? Én nem tudtam őt teljesen efelejteni'.


Történt valakivel hasonló? Mit gondoltok...?

Köszönöm, ha irtok.



2018. márc. 28. 18:01
 1/2 anonim válasza:
Szerintem egy esélyt megérdemel, aztán majd alakul
2018. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, én úgy gondolom, véletlenek nincsenek és ha eddig nem működött köztetek, annak oka volt. Egy próbát megér, mert ha nem próbálod meg, sosem fogod megtudni, hogy működött volna-e, de túlságosan ne éld bele magad!
2018. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!