Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatban van/volt a hiba, ha most, hogy ritkábban találkozunk, érzem magam tele energiával, és bulihaztnékkal?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, de sosem voltam az a nagy bulizós típus. Néha persze eljártunk a barátom unszolására, ahol azért jól is éreztem magam többnyire, de nem mertem táncolni, sem igazán elengedni magam. Aztán egyszer csak nem jártunk többet sehova. Aztán jött egy munka külföldön, ami miatt csak kéthetente találkozunk, és ha úgy jön ki, csak hétköznapokon.

Azóta, hogy kint van, közös barátainkkal mentem már el bulizni, de sokkal másabb volt a barátom nélkül elmenni bulizni barátokkal. Egyszerűen annyira jól éreztem magam, hogy még az sem érdekelt, hogy ki látja a rettenetes táncomat, és ki tudtam tombolni magam. És azóta mindig eresem az alkalmat, hogy mikor tudok elmenni barátokkal valahova. Persze, néha jó lenne, ha a barátom is velem tudna jönni, mert mostmár lehet, hogy el tudnám engedni magam mellette is, csak nincs rá alkalom.

A lényeg az, hogy ezerszer több energiát és bulizás utáni vágyat érzek magamban, mint amikor itthon volt a barátom.

Beszéltem erről a legjobb barátommal is, aki szerint ez normális, mert néha ő is jobban érzi magát a barátnője nélkül.


De most nem tudom.. Szerintetek?

20L


2014. szept. 27. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Megfojt téged az a kapcsolat. Őszintén. Gondolkodj el rajta.
2014. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet csak túlságosan meg akarsz neki felelni/félsz hogy nem tetszene neki, ahogy táncolsz, stb./feszültséglevezetés/az energiád nagy részét a kapcsoaltra, ill. rá fordítottad, vele foglalkoztál, most hogy kevesebbet látod, nem kell vele napi szinten törődni úgy, mint eddig, így marad energiád másra is/fiatal vagy és msot érkeztél el abba a korba, amikor bulizhatnékod van
2014. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!