Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Előfordult már veletek, hogy bár nagyon tetszett valaki, még barátilag sem közeledtetek hozzá, vagy csak addig amíg a másik is elindult felétek?

Figyelt kérdés

Adott két ember,házasok. A vonzalom mindkettőnek nyilvánvaló/nak tűnik/. A férfi eleinte "barátkozik", a nő egy ideig nem biztos a szimpátiában-önbizalomhiányos- majd elkezd nyitni,/nem csábítani!/mire a férfi meghátrál. A kérdés az,ilyenkor mi jár a férfi fejében?


Nem az érdekel miért nem kezd viszonyba vele,hisz házasok,hanem hogy miért viselkedik így? Ha láthatóan bejön neki a nő,akkor nem az lenne a logikus,hogy ha más nem,legalább néha beszéljenek? Az élethelyzetük okán nem lenne semmi feltűnő abban,ha néha szóba állnak egymással,ismerkednének,barátkoznának. Most elszaladnak egymás elől,szerintem ez feltűnőbb


nők teóriái: -fél hogy ha közelebb kerül a nőhöz,nem bír ellenállni

-fél hogy a nő majd nem bír magával

-csak egósimogatás volt,mert kellett neki ennek a nőnek is a figyelme

-asszonynak feltűnt,befenyítette

-épp válságban volt a kapcsolta mikor kezdeményezett,de már megoldódott így visszavonult

-beijedt attól hogy látta,ebből valóban lehetne valami


köszönöm előre is a válaszokat! Sajnos az hogy megkérdezzük az adott férfit,kivitelezhetetlen


2018. márc. 29. 16:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudsz túl lépni rajta?Beleszerettél? Várod hogy hátha mégis lép valamit? Valójában mit szeretnél?
2018. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy kerülget? Bókol,udvarol?
2018. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Jól esne,ha az érdeklődése túlmutatna a bámuláson.. Nehéz ezt megfogalmaznom: kedvelem,igen,tetszik is. Jól esne a figyelme,ezt nem tudom jobban megfogalmazni. Annyira feszengős ez így,jó lenne ha ez megváltozna
2018. márc. 29. 17:12
 14/23 A kérdező kommentje:
Sokszor jelent meg ott ahol vagyok,vagy hirtelen másfelé ment,amerre én is szoktam,hogy szembejöjjön..elkezdtem ott látni sokszor ahol előtte nem. ilyenek.. De csak akkor ilyen ha nincs tétje,ha olyan a helyzet hogy van idő és lehetőség is mondjuk a beszélgetésre,akkor nem csinál semmit. Pl indokolatlanul sokszor jön velem szemben,de ha egy irányba mennénk,másfelé megy.
2018. márc. 29. 17:16
 15/23 anonim ***** válasza:

Sztem, nagyon egyforma a habitusotok, személyiségetek. Ez okozza az egymás iránt érzett vonzalmatokat is, és ez nagyon szép dolog lehetne...

Talán, mert ő a férfi, próbál higgadtabb lenni, amikor lenne lehetőség aggyal reagál, de aztán a szíve mégis feléd hajtja, és amikor úgymond nincs kockázat keresi veled a kontaktot.


Pont az az akadály, ami a szép ebben a "kapcsolatban", h nagyon is összeilletek... nem tudom, h valaha lesz-e ebből előre lépés, vmi igazi összekapcsolódás köztetek.

2018. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Igen, pont ilyen helyzetben vagyok, de nem házasok. Azért nem kezdeményezek, mert kapcsolatban van. És mivel nem akarom magam még jobban kínozni - így is majd beledöglök-, nem keresem a társaságát barátilag sem.
2018. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Az összes lehetőséget kb felsoroltad.


Ilyen nem fordult még elő velem. Viszont mostanában történt, hogy aki felé megpróbáltam nyitni nem volt rá vevő, így inkább barátilag se keresem a társaságát.


Sz@r érzés amikor többet szeretnél, mert tetszik, de bármilyen ok (nem lel viszonzásra, vagy a ti esetetekben a házasság) miatt nem alakul. Ilyenkor jobb megkímélni magad.

2018. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Az igen # 15-ös annyi infóból megmondja, hogy uyganolyan a szeméyliségetek, hogy a faszi kerül.... :D


Egyébként komolyra fordítva igen, ahogy utolsó is írja előttem, arra voksolok én is, mert én is ebbe a helyzetbe csöppentem ( milyn gyakori): ugyaniylen totál zavarban vagyunk sokszor mindketten, és ő is tartja a távolságot azért. Máskor meg kedveskedik apróságokkal.

De ez a zavar.. No mindegy, aztán én is tartom a távolságot.


ÉS kérdező én is javaslom, hogy ne igen tápláld a férfi felé az érzelmeidet, ha a házasság fontos.. Nem lesz ez így semmiképp jó. Én 1 éve borzasztóan szenvedek, a kapcsoaltomban sem funkcionálik teljesne, ahogy kéne. Ennél rosszabb nincs. De tudom, hogy hiána mondom neked ezt, majd megtapasztalod idővel, ha te is benne ragadsz ebben a posványban...

2018. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Drága 18-as! A Kérdező a válasziban elég sok infót elmondott, magáról a férfiról. A viselkedésük, a temparementumuk jól kirajzolódik. Sajnálom, van egy kis ember ismeretem il. kedvenc időtöltésem a pszichológia.

Nem ismersz, nem tudhatok, h én mit tudok.

Csók!

2018. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ágnyeszka cuki vagy. Most még egyszer átolvatsam a kérdező leírását, és a kommentjeit is, hátha kiamardt egy oldal.(?)

Nos, nem maradt ki, semmilyen erre irányuló infó nincs a férfiről.


A pszichológia meg történetesen hozzám is eléggé közel áll, de ez itt most mindegy is. :))

2018. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!