Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, aki lány (Ő is így érez) és párkapcsolata van. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is szeretném kérni, hogy kultúrált ember módjára beszélgessünk.

Tanácsra lenne szükségem.


Történet:

Van egy legjobb barátom, aki lány.

Pár éve van párkapcsolatban, de ezalatt a barátja többször megcsalta és egy idő után újra összejöttek.

Nem tudom mennyire lényeges, de első barátja.

Viszont nem bízik benne és minig megpróbálják megjavítani a kapcsolatukat, mert nem figyelnek egymásra, de valami miatt nem akarják hagyni ezt az egészet, amit megjegyeznék, hogy nem egészséges dolog véleményem szerint.

Ezzel a lánnyal nagyon sokat vagyunk együtt, mert egy kollégiumban lakunk, és napi kb: 10-15 órát együtt vagyunk. Ellenben a barátjával hetente-kéthetente 1-2 napot találkozik. Rengeteget beszélgetünk és a 3 év alatt annyira megismertük egymást, hogy elkezdtünk vonzódni egymáshoz. Nem, csak a részemről van szerelem, mert a hölgy is hasonlóan érez. Többször volt erotikus közeledés, de szex nem történt. Többször hangzott el tőle, hogy szerelmes belém és, hogy vágyik arra, hogy megcsókoljam. Sajnos ezt az érzést nem tudom írásban átadni. Többször volt, hogy feljött benne az az érzés, hogy velem akar lenni, de végül nem jöttünk még össze. Én nagyon szeretem ezt a lányt és úgy érzem, hogy számomra Ő lenne a megfelelő partner (nem elvakultságból írom! Érzem, hogy jól meglennénk).

Soha nem tudnék neki fájdalmat okozni.

Valamikor leülepszik az érzés a részéről, és elhatározza, hogy megjavítja a kapcsolatukat. De ezt, csak egy ideig szokott lenni, mert Őt sajnos nem becsüli meg a barátja. Nagyon keveset kommunikálnak.

Nem mondja, de látom rajta, hogy rosszul érzi magát, ha más lánnyal beszélek (flörtölök).

És arra lennék kíváncsi, hogy mit gondoltok a dologról?

Hölgyeim ez milyen érzés nálatok?

Legyek türelmes és várjam, hogy magától vegye észre, hogy velem boldogabb ember lenne?

Vagy semmi esély arra, hogy legyen köztünk több, mint barátság?

Ha nem lenne szerelem belőle, akkor is az egyik legfontosabb ember számomra, mert Ő az az ember, aki tényleg megtesz mindent azért, hogy soha ne veszítsen el. És az egyik legmegbízhatóbb embernek ismerem. (És ezt se elvekultsából mondom.)

Nagyon köszönöm annak, aki megosztja a véleményét!


23f


2018. márc. 30. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Belefutottál egy átlagos, tiniszinten megragadt tucatribibe, aki még elhiszi a tündérmesét, hogy megjavíthatja a rosszfiút, de közben azért jó pótlék vagy a törődésed miatt.

Keress egy normális lányt. A "mindent megtesz" szöveg meg akkor fog kiderülni, amikor már nem lesztek egy koliban.

2018. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ő maga nem akar lépni, addig nem nagyon van mit tenni. Azért a lánytól sem túl tisztességes, hogy közben téged is szédít.

2 út van:

- vársz rá ki tudja meddig... ha egyáltalán...

- választás elé állítod: vagy te vagy a barátja, döntse el

Ha rám hallgatsz, nem húzod a saját idődet tovább. Lehet megérett a dolog, hgy tényleg más lány után nézz.

2018. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem erez ugy, mert akkor veled lenne.
2018. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Már csak azt nem értem, hogy miért vagy ilyen töketlen. Ahelyett, hogy rámozdulnál és megcsókolnád egy óvatlan pillanatban inkább itt sírsz, hogy így meg úgy szerelem és vonzódás meg lelki kötelék.

Nagy bullshit. A lány fél egyedül lenni (nem ritka eset) és nagyon határozatlan, mindig a férfinak kell irányítania (ez sem ritka eset). Azért nem hagyja el a barátját sem mert az erőt látja benne, nem is véletlen, hogy 1-2 hetente ő döngeti meg jó alaposan, miközben veled csak a szerelmi áradozás és a rinya megy nonstop.

2018. márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kell értsek Jaguar-ral...

Vedd kezedbe az irányítást! Lelkizéssel nem sokra fogsz menni, nyomd a falnak.

2018. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ejj, Jaguar, micsoda válasz. :)

Kérdező, olvasd el jól és gondolkodj el rajta.

2018. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
+1+1+1+1+1
2018. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!