Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg? Van eselyem vele egyutt lenni?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srac aki tobb mint egy eve egyutt van a baratnojevel.Nemreg ismertem meg es osszejottunk egy kirandulason.szep volt minden..a baratnojevel nincsenek jol...allando veszekedes,megcsalas,szinjatszas,probaidok...azt mondta h en annyira mas vagyok mint a bnoje,ujra mosolyog mellettem.hazajottunk beszelunk msn-en...neha latjuk egymast o a bnojevel es a haverekkel,nezzuk egymast de csak ennyi...mar 2hete h osszejotunk.akkor nem gondoltam volna h en szeretnek tole komolyabbat...de most erzem h bolondulok erte...
2009. jan. 11. 01:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég nehéz esett de próbáljátok meg beszélni.Tudod mert nem jó így a barátnőjét is így csak bántsátok mi közben ő nem is tudd róla ez így nem jól van.Amúgy mit értel az össze jövés alatt mit csináltattok?az 1 dolog,hogy te bolondulsz érte de ő vajon mit érez?Hány éves vagy?
2009. jan. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lehet a bolondulast eltuloztam,csak hianyzik..amugy 18eves vagyok.a srac 20.Egyutt aludtunk,de nem fekudtem le vele.mikor hazajottunk mondta h soha nem is szerette akik egybol belemennek..es orvendett h en nem azok koze tartoztam...
2009. jan. 11. 01:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, ilyen fiuk voltak is es lesznek is. Nem szep ez a baratnojere nezve, akar mit mond neked, ha nem mukodik a kapcsolatuk, akkor szakitson vele, de most te vagy a 3. szemely. Mit szolnal, ha a te hatad mogott tortenne ez?? mond meg neki, hogy szimpi neked, tetszik, de csak ugy tudsz vele lenni, ha nincs egy3. is. Dontson o, kit akar.
2009. jan. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Hát ha csak hiányzik az még nem sok mindent jelent de lehet szerelem is belőle lehet,hogy csak azért hiányzik mert tudod,hogy mással van én is így voltam és még most is hiányzik az a fiú pedig azóta már 1,5 éve van 1 barátom és nagyon szeretem és a régi még is hiányzik nekem igaz csak néha de ez csak azért van mert tudom,hogy nem tudtam meg kapni már persze nem szex téren hanem ,hogy a barátom legyen ő inkább másat választott.Kérdezd meg tőle,hogy ő mit szeretne tőled?mert már írtam,hogy nem szép dolog be csapni a barátnőjét.de lehet az is,hogy szereti a barátnőjét mert ha nem szeretné nem lenne vele egy éve.de lehet az is, hogy te be jöttél a képbe és most már nem tudja,hogy mit érez a barátnője iránt.jobb lesz ha meg beszélitek.sok sikert hozzá!
2009. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Es az nem lesz tul ramenos ha egybol igy rakerdek h o mit erez irantam vagy mit is akar...nem is tudom h hogy kezdjem....segitsetek...megszeretnem szerezni...
2009. jan. 11. 12:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát én nem azt mondtam,hogy rögtön az legyen az első kérdésed tőle csak próbáld meg ismerni őt és ha úgy érzed lehet köztettek valami,hogy járhatok-e egy mással csak ha meg már ismerted nagyon jól akkor kérdezd meg tőle.Mert lehet ha már meg ismerted nem is akarod majd annyira meg szerezni.na de azt csak te tudhatod,hogy mit érzel iránta
2009. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát én nem azt mondtam,hogy rögtön az legyen az első kérdésed tőle csak próbáld meg ismerni őt és ha úgy érzed lehet köztettek valami,hogy járhatok-e egy mással csak ha már meg ismerted nagyon jól akkor kérdezd meg tőle.Mert lehet ha már meg ismerted nem is akarod majd annyira meg szerezni.na de azt csak te tudhatod,hogy mit érzel iránta
2009. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt én írtam az első válaszoló csak először el írtam az elsőnél és ezért írtam ki még egyszer.bocsi
2009. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
koszonom...tehat ez a megismerkedes azzal jarna h talalkozzunk es beszeljunk...megtehetnem az elso lepest h kihivjam egyszer beszelni.Persze csak ismerkedes celjabol,semmi csok vagy iesmi..
2009. jan. 11. 12:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen csak ne legyél túl rámenős mert abból rögtön rájön, hogy valójában mit is akarsz.
2009. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!