Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám őt megfogni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám őt megfogni, ha még nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Elsősorban nők válasza érdekelne, akikkel előfordult már hogy nem indult komolynak a férfivel a dolog, viszont később sikerült rendes párkapcsolatot kialakítani vele. Hogyan történt, mi a kulcsa ennek?
2018. ápr. 2. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Oh, én tudok pár ilyen storyt a barátnőim révén. Van, aki 2 évig volt szerelmes a srácba, elnézett neki kb mindent, mire összejöttek. Én erre képtelen lennék, mert bennem van tartás, szóval csak akkor menj bele ilyesmibe, ha rohadtul türelmes vagy és nincs önbecsülésed.
2018. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetsz ellene semmit. És sokkal esélyesebb, hogy főleg veled nem akar kapcsolatot. Ez van, fogadd el.
2018. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Leginkább úgy, hogy nincsenek elvárásaid. Semmiben. Sosem. Egyszerűen élvezed a társaságát, és ha éppen nem keres napokig, hát nem nyafogsz. Nem üldözöd, nem zaklatod, nem vallasz szerelmet. Nem féltékenykedsz.


Ilyesmi a kulcs általában. De ugye tudod, hogy ez leginkább azoknak a nőknek szokott összejönni, és fordul komolyabbra a kapcsolat, akik tényleg szintén nem akarnak többet, mint amit a férfi tőlük? Aztán szép lassan összecsiszolódnak, és kialakul.


Nekem nem jött össze, helyette inkább megjártam a poklot, és azóta nem kössz, én tudom mit szeretnék, ha a pasi meg csak helyenként szexet akkor nem vagyok az embere.


De azért sok szerencsét, ha tényleg ezt akarod.

2018. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tom. Ertem oda szoktak lenni.
2018. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

Tojni kell a fejére!

Nekem ez vált be.

Nem akartam, hogy szex után itt aludjon, nem futottam utána, nem pitiztem, hogy mikor jön. Volt, hogy lemondtam a találkát, mert jobb dolgom volt.

A szex persze jó volt, mutattam neki némi újdonságot. ;) De egy idő után nem csak az hiányzott neki, hanem a társaságom is.

Volt, hogy kidobtam. Visszakönyórögte magát. Megint kidobtam. Megmondtam, hogy nekem nem csak szex kell, ez már kevés. Megértem, hogy nem akar komoly kapcsolatot, de én már igen. Hagyjon békén.

Egy hétig pitizett, hogy újra találkozzunk. Akkor meg is kérte a kezem. Először nem vettem komolyan. Azóta a férjem, és van egy gyerekünk. :)

2018. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy ha valaki nem akar kapcsolatot, akkor sehogy. Ilyenkor esetleg még hagysz magatoknak egy kis időt, hogy alakuljanak köztetek a dolgok, de nem érdemes túl sokáig húzni. Viszont az is lehet, hogy igazából akar, csak nem veled.
2018. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb 10 hónapig összejartunk, aztán egymás nyakába maradtunk és nagyon szeretjük egymást.

Sok beszélgetés, türelem kellett hozzá.

N26

2018. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha sokat talâlkoztok beszélgettek stb de ha ezek utân sem lessz benne hajlandóság akkor hagyod .Az ugy is fog magatol vmerre alakulni vagy baràtok maradtok vagy több.
2018. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!