Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan derítsem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy kapcsolatot akar tőlem vagy szexet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel hónapokkal ezelőtt hetekig ismerkedtünk, nála is aludtam többször. Egy veszekedés miatt me
2017. máj. 15. 13:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Kis is mondtuk hogy együtt vagyunk. De szakított velem én pedig megszakítottam vele minden kapcsolatot. 1 hete kezdtünk el újra beszélni és találkozni akar. Hogyan derítsem ki, hogy nem csak kavargatni akar hanem komoly szándékai vannak. Nem akarok rákérdezni mert nem bízom benne.
2017. máj. 15. 13:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az üzenet félbesza
2017. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2017. máj. 15. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Küldj neki egy nem túl előnyös reggeli kómás fejes képet és ha úgy is tetszel neki akkor többet akar :)

29/F

2017. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mi miatt veszekedtetek. Ill. amikor újra keresett, ez szóbakerült-e, vagy csak "összefuthatnánk, átjöhetnél". Mert így elég kétesélyes.
2017. máj. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan randizni hívott el, nem csak át magához, akkor szerintem komolyabbak a szándékai. Min vesztetek össze?
2017. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Például kérdezd meg tőle. Miért nem beszéltek erről? Hogy mit jelent a kapcsolatotok, mi lehet belőle, hova tart. Ez nem tabutéma, nyugodtan fel lehet hozni.
2017. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!