Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akiknek egyéjszakás kalandjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek egyéjszakás kalandjuk van többnyire, vagy pár hónapig tartó kapcsolatuk, azok még vannak ezzel elegedve? Nem vágynak valami másra? Vagy ez teljesen normális a mai fiataloknál? És akinek van már párja, miért hajt rá más fiúra/lányra?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 3. 00:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne jó, nem csinálnák.
2018. ápr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21l a legnagyobb troll az oldalon.
2018. ápr. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én sokáig egyéjszakáztam ill. voltak rövidebb kapcsolataim. Ezenkívül 2 komoly volt. Az egyejszakas idoszak alatt is vagytam érzelmekre, de valahogy azokkal a sracokkal nem alakult ilyesmi. Ha olyannal talalkozom az egyejszakasokkor, aki melyebb erzelmeket valt ki belolem, akkor biztosan nem lett volna akadalya.

Amugy en ilyen hosszerelmes tipus vagyok, szoval csak olyannal akartam osszejonni, aki mar ezer eve tetszik, de persze azoknal sosem mertem volna kezdemenyezni.

27 L

2018. ápr. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%
Néha jobb lenne valami komolyabb, de annyira nem találok olyan lányt, akivel többet is el tudok képzelni. Szóval marad ez.
2018. ápr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#5 Jaj istenem, komoly kapcsolatban is simán el lehet kapni valamit, ugyanis sokan csalják a párjukat, aki erről mit sem sejt. Ennyi erővel ne is szexeljünk, mindenhol veszély leselkedik ránk. Amúgy mindig használok óvszert és szűrésre is járok, az a néhány betegség pedig, amitől az óvszer nem véd, a könnyen kezelhető kategóriába esik, nem súlyos betegség.
2018. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!