Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy csökkenstsem le a feszült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csökkenstsem le a feszültséget a barátnőmmel? Jogosan haragudtam rá? 20f

Figyelt kérdés
Barátnőmmel ma reggel kellett volna találkozzunk. Persze én tegnap későn este értem haza a munkából és ma hulla fáradtan korán felkeltem a barátnőm miatt. Hogy minden munkámat befejezzek itthon és hogy talizni tudjunk.Fél órával előtte mondta hogy hív ha felkészült. Eljött a pillanat és erre az utolsó percbe lemondta a talit. Tegnap este szintén lemondta valamiért. Ez engem nagyon felidegesített. Már csak azért is mert nagyon hiányzik. És azt mondta ma este tudunk talizni munkám után. Mondtam neki hogy oké most megbocsátom de ha többször előfordul nem fogom. Jogosan haragudtam rá szerintetek? És kicsit bűntudatom van mert kicsit nyers voltam hozzá. Mert egyébként az életemnél jobban szeretem. Igen fiatalabb tőlem, 16 éves de nagyon összeillünk. És nagyon félek hogy elveszítem mert amúgy már negyedszerre vagyunk együtt de ez most tökéletesen indult.
2018. ápr. 4. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
16 évesen még ilyen szeszélyes az ember. Magamról tudom. Sokszor azt se tudom, merre állok arccal. Szerintem ha találkoztok vedd elő a nyugodt oldalad, mutasd meg, hogy te vagy az érettebb. Én mond meg neki, hogy rosszul esett az előző két alkalom, mert te direkt úgy készültél meg minden és szeretnéd ha legközelebb hamarabb döntse el ezt az egészet, mert bunkó dolog mindent az utolsó pillanatban lemondani, legyen akár ez vagy bármi más program.
2018. ápr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És télleg nagyon idegesít ha valaki késik vagy lemondja. Oké most közbejött valami de akkor is nem számítottam arra hogy le fogja mondani. Alig vártam hogy láthassam ebben a gyönyörű időben erre nem jön... Mist meg rohadt 8 órát le kell dolgoznom mielőtt láthatom. Mit mondjak neki hogy ne legyen baj a kapcsolatunkban? Nagyon féltem a kapcsolatunkat. És szinte remegek ha arra gondolok hogy vége lesz. Még csak 1 hete vagyunk újra együtt de már nagyon összecsiszolódtunk. Nem az a gond hogy közbejött valami hanem hogy nehogy kifogás legyen. És ha nem kifogás akkor szerintem nem volt jogom haragudni. Csak azért félek attól nert tudom hogy régen sokat kifogásozott. De most nem kéne mert sokkal jobban szeret
2018. ápr. 4. 12:47
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Ja, tök össze vagytok csiszolódva és nagyon szeret: utolsó percben mégse megy, te meg fenyegeted. Igazi komoly párkapcsolat.

Gondolom rájött, hogy ma már suli van, anyuci meg szobafogságra ítéli, ha nincs kész a lecke.

Négyszer fogadtad vissza: soha nem fog se megbecsülni, se komolyan venni. Legfeljebb kis szünet, aztán ötödször is kibékültök. Pont tojik rá, hogy megbántott.

2018. ápr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Hirtelen jelentkezett nála valami olyan "egészségügyi" "probléma ", amihez még nem elég érett, hogy közölje veled, de nem akart úgy találkozni sem. Ilyen például a pattanás... Kora alapján lehetséges (bár nem is annyira korfüggő dolog ez), az utolsó pillanatig vár és reménykedik, hátha elmúlik vagy szebb lesz.

Akármi is legyen az ok, a megoldás a kommunikációban lenne. Elsősorban annak kell működnie, ha az oké, akkor a feszülség is kevesebb.

2018. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem-e szelgorcse leszen?
2018. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A kommunikáció mindig oké volt
2018. ápr. 4. 13:14
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, vedd elő a józan eszed! Mi dolgod van egy tinilánnyal? Komolyan gondold át. Van valami közös jövőképetek, vannak közös tervek, vagy csak úgy vagytok? A kölcsönös szerelem egy csodálatos dolog, tényleg érdemes megélni, és harcolni érte. De már háromszor szakítottatok. Akkor mire alapozod, hogy összeilletek? 1 hete találtatok újra egymásra, de lemondja a találkozókat. Szerinted ilyen a kölcsönös szerelem? És 1 hét alatt nem lehet összecsiszolódni. Az egy élet munkája. Komolyan gondold végig, mennyire érdemes futnod egy tinilány után, akinek Te csak unaloműző vagy.
2018. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges rajta ennyit kattogni. Ha mind a ketten értelmes emberek vagytok, akkor az lesz a megoldás ha találkoztok, akkor leülsz vele beszélgetni úgy, mint akinek mer az ember anélkül megnyílni, hogy le legyen baszva a haja a fejéről. Megkérdezni tőle, hogy mi volt az a két nap, mert neked kicsit gyanús már. Meg, hogy neked ezeket nagyon sok munka összeszervezni, hogy minőségi időt töltsetek együtt. És ha nem akar, akkor mondja meg inkább. Nem szabad, hogy félj és az látszódjon, hogy inkább lenyeled, csakhogy megmentsd a kapcsolatot, ha valami nyom, akkor azt meg kell beszélni (nem veszekedni), mert akkor csak gyűlik és később csak rosszabb lesz.
2018. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen negyedszerre vagytok együtt? Szerinted ez működni fog? Segítek: nem.
2018. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

16 éves kislánytól mit vársz mégis? Láthatóan nem való még neki a komoly kapcsolat, neki játék ez még, próbál felnőttesdit játszani, nem is csodálom. Ennyi idősen még agyilag gyerek az ember (persze erre jön, hogy de ő mááás... aha, nem).

23/N

2018. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!