Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Éreztetek már hatalmas vonezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már hatalmas vonezerőt, szexuális feszültséget egy idegen mellett?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap stoppoltam, és egy helyes srác vett fel, még felvett másokat is igy nem beszéltünk, de ahogy ült a kormánynál lazán, egyik keze a kormányon másik a sebváltón, kissé terpeszbe tett lábbal, egyszer meg bele nézett a szemembe, hát éreztem nem kapom a helyem, ver a szivem, eros vagyat ereztem iranta, pedig nem is volt olyan jokepu, nem tudom részéről is, de ugy éreztem forr a levegő, én is miniszoknyában voltam. Rég nem éreztem ilyet, ez vajon csak szimpla szexuális vágy? Mind a srác jár az eszemben, udom a nevét talán rá kellene irjak. Szolitottak ti is le idegeneket? eredmény? :)
2017. febr. 11. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsi vagyok, hol stoppolnak ennyien ilyen hidegben?
2017. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem budapesten :) kisebb varosban
2017. febr. 11. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy ilyenkor is. Stoppolás annyira jó.


Amúgy szerintem viszonylag könnyű írnod neki így, mert van ürügyed: megköszönni a fuvart :D

2017. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!