Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nekem nincsenek érzéseim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nincsenek érzéseim, hogy nem voltam még szerelmes? 20/L

Figyelt kérdés

Még nem volt párkapcsolatom, de már volt,hogy valakivel hosszabb ideig ismerkedtem vagy elmentem több randira|találkozóra. És sokszor mindenkit ugyan olyannak láttam még különbözőnek,de senkiben sem láttam semmit. Nem várok túl sokat, vannak "elvárásaim", de igazából nem azzal van baj,hogy valaki nem megfelelő számomra. Mert aki egyáltalán nem érdekel vagy nem szimpatizálok vele azt az első találkozó alkalmával megtudom és utána nem beszélek vele többet. De akikkel többet voltam együtt azoknál sem éreztem semmit. Úgy értem volt aki elmondta,hogy tetszem neki, nagyon megkedvelt stb. Ezek jól estek,de főleg miután ezt meghallottam na akkor veszett el a teljes érdeklődés és onnantól kezdve már tényleg nem éreztem semmit. Senkit nem tartottam rossz embernek, mindenkiben láttam egy csomó pozitív tulajdonságot és kedves emberek, de senki sem érdekelt eddig komolyabban. Szóval volt akiket visszautasítottam,elmondtam hogy nem érzem értelmét a további találkozásnak. Hetente találkoztam,de semmi. Tetszik,kedves,okos,intelligens és kifújt. Nagyon sok mindenkiről eltudom ezt mondani, de ennél többet nem igazán. Senkit még csak megsem kedveltem annyira.


Mikor leszek szerelmes? Vagy leszek egyáltalán? Úgy érzem,hogy belém se tudna senki se szerelmes lenni és tényleg önmagamért szeretni. Ilyen nincsen szerintem. Fordítva hiszek benne,hogy én képes lennék valakit őszíntén tisztán és önzetlenül szeretni,de engem nem lehet. Szerelmes meg nem tudom,hogy lehetek-e? Nem tudom,hogy mi kell ahhoz,hogy valaki "megfogjon". Nem másban keresem a hibát. Magamtól ijedek meg. Hogy egyszerűen senki nem érdekel.


A férfiak érdekelnek. ( Nem vagyok biszex,lesbikus) Nagyon sok férfit vonzónak találtam már,de ez annyira kevés!! Semmilyen érzelmeket nem tudtam táplálni egy másik ember iránt.


Párkapcsolatom soha sem volt.


Annyit még hozzátennék,hogy az igazi szüleimet nem ismerem. Pontosabban csak anyámat ismerem aki sokáig vert engem. Intézetekben is voltam,gyerekotthonban 3-4éves koromban. Aztán vissza anyámhoz,utána pár év múlva nevelőszülők,onnan megint intézetbe,aztán megint anyámhoz és 12 évesen kerültem végleg nev.szülőkhöz. Nem szeretnek,ők is ugyan úgy ütöttek, a nev.anyám szülei egyenesen gyűlöltek hogy miért kell ide gyerek?stb.


Egy valaki van akit szeretek. A kutyámat! Nekem ő a legfontosabb. Másom nincsen rajta kívűl. Pár hónapja egyedül élek a kutyàmmal.


L


2018. ápr. 5. 07:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért tudok szeretni. Mármint én a nev.anyámhoz ragaszkodtam valamennyire,de igen ma már inkább ürességet érzek. Viszont ha nem lennének érzéseim akkor nem viselnének meg dolgok, nem sírnék stb. Meg tudom ez hülye példa,de a kutyámat szeretem. Ő nem ember,de ugyan úgy egy érző lény és szeretetreméltó.
2018. ápr. 5. 08:04
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én ugyanígy érzek. Hihetetlen nyomasztó ez az üresség. Én már nem foglalkozok se a szerelemmel, se párkapcsolatokkal, se semmi ilyesmivel. Már nem érdekel. Boldog leszek egyedül is, nem kell nekem senki. Úgysem tudna senki szeretni, ahogy vagyok.
2018. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia ha gondolod írj ugyan ez a helyzet csak a másik nem részétől.

Pontosan tudom mit érzel vagy mit nem. Nálam is ugyan ez van. A vonzalom eddig bárki felé csak tetszik vagy köztődés volt igaz szerelem sosem. Számomra át érzelmek teljesen misztikus dolgok amiket nem értek főleg a hirtelen érzelmek.


Nekem is van családi történetem de azt nem igazán írnám ki, de ha nem is olyan rossz mint a tiéd az átlagnál talán rosszabb.

Én a 21 évem alatt egy valakit sirattam meg, a kutyámat amikor meghalt akkor nem tudtam mit tenni, de másoknál nem volt soha semmi.


Úgyhogy nagyjából tudom miről beszélsz :)

2018. ápr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az élet pszichológia...a te gyermekkorod és körülményeid okozták ezt. Nem tudok mást mondani, mint hogy pszichológussal kellene átbeszélned az egészet, remélem sikerül megtalálnod az érzéseket,vagy szerelmet.
2018. ápr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt láttam benned, hogy eléggé elvagy egyedül, érzelmeid mélysége a szintedhez képest nagyon kicsi.

De amit kérdeztél, fizikai képtelenség.

2018. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már voltam szakembernél,de elsősorban nem ezért. Inkább csak kíváncsiságból. Nem igazán láttam értelmét. Kibeszéltem magamból pár dolgot és ennyi. Semmi értelme.
2018. ápr. 5. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Belső blokk van benned. Ez arra vezethet téged tudat alatt, hogy ne kezdj el senkit szeretni mélyen, mert amint bekövetkezik, sérülsz. Kisgyermekkorból eredő feldolgozatlan blokk a szülővel való kapcsolatodban. Keress fel egy elismertebb pszichológust, ne kóklereket.
2018. ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!