Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki egész élete során egyszer sem lesz szerelmes?

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Biztosan. A pszichopaták pl. nem lesznek szerelmesek és az sem biztos, hogy aki szerelmes lesz éppen annak viszonozva lesz.

Úgy mondanám, szerintem kevesebb ember lesz "úgy" szerelmes mint amennyi igen.

2018. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is ritkább az az igazán elborult drog szerű szerelem, mint ahogy ez gondolnánk. Én egyszer éltem át. És nem tudom lehetséges e egyáltalán még egyszer. Meg szerintem nemek szerint is változik ez, egy nőnek szerintem egyszerűbb. Bár az a nő, akivel nekem az az egy volt és aki azt gondolta, hogy volt előtte már szerelem többször is azt mondta, hogy az nem ilyen volt neki. Szóval nem tudom.


Amikor barátaimmal beszéltünk erről ott is ilyen nagyon kis számok voltak, hogy ki hányszor. Igazából hármat senki nem mondott. Volt aki nullát mondott.

2018. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem egy lelki állapot. Ha valakit túlságosan leterheli más probléma, akkor könnyen előfordulhat hogy nem lesz szerelmes. A szerelemhez kell egy bizonyos mértékű lelki béke.
2018. márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Létezhet.

Vagy tudatosan menekül a szerelem elől.

2018. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos létezik, aminek meglehetnek az okai. Pl. túl kevés embert ismert. Egyes mentális betegségben szenvedőknél sincs. Szerintem 4-6 alkalommal szerelmes egy átlagember, és szerintem 30-50%-ban kölcsönös. Van, aki sokszor, van, aki kevésszer.
2018. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!