Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnél olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan emberrel aki imád flörtölgetni?

Figyelt kérdés
Illetve nem csupán a flörtbe menne bele, megengedné másoknak, hogy megtapizza, szexuális jellegű utalásokat tenne, tenné a szépet a másik nemnek, másik ölébe beleülne.
2018. ápr. 8. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem :)
2018. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha. Mivel én sem vagyok ilyen, nem illenénk össze.
2018. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak verbális szinten csipkelődik valakivel, az egyáltalán nem zavar, de olyan típussal, aki ennél messzebb megy, össze se jönnék. Nem vagyok saját magam ellensége, nem vagyok hajlandó féltékenykedni vagy bizalmatlan kapcsolatban élni, ebben a típusban pedig nem tudnék megbízni, szóval semmi értelme nem lenne az egésznek.
2018. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!