Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnél egy olyan húszas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan húszas éve közepén levő férfival akinek te lennél az első barátnője, nem azért mert élettelen volt, hanem kereste a számára megfelelőt?

Figyelt kérdés
Többen jönnek azzal, hogy jobb ha valaki tapasztalt, de mi van akkor, ha tényleg nem érte be bárkivel, hanem kereste azt a lányt aki számára egy igazi partner és mellé fejlesztette önmagát, a párkapcsolat miatt, hogy ne okozzon gondot rutintalanság.
2015. nov. 18. 15:11
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2015. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
75%
Én is vilag életemben így gondolkodtam, gondolkodom még most is. Nem kell akárki, nekem olyan kell aki mellett kiteljesedhetem, akivel valóban érdemes belevágni. Ezért volt mindezidáig mindössze egy kapcsolatom, viszont azt nagyon is komolyan gondoltam. Ezentúl sem fogok leállni bárkivel, inkább vagyok egyedül és igyekszem önmagam fejleszteni, hogy majd ha valakivel egymásra találunk, neki lehessek igazán jó. De megmondom őszintén, aki így gondolkodik és vacilál, mint a kérdező, sőt annyira, hogy erről kérdést ír ki ide, az inkább azon gondolkodjon el, hogy ő maga elég jó-e egy olyan emberhez, akiről írt.
2015. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
55%
Nem mellesleg: 24-F
2015. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Bocsi, megkérdezhetem, mennyi idős vagy?
2015. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

#3 Jó látni, hogy valaki hasonlóan gondolkozik, mint én, nem tudnék azért együtt lenni valakivel, mert úgymond nem volt jobb számomra.

#5 25 vagyok

2015. nov. 18. 16:04
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Drága, a barátomnak 27 évesen lett először igazi barátnője, én vagyok neki a második. Odáig csak szexkapcsolatai voltak. (Bár ez utóbbit inkább kihagyhatta volna)
2015. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
61%
Igen!! :) Legalabb erteket is kepviselsz :) mondjuk ha millio szexkapcsokatod volt az gaz.. De ha nem volt es tenyleg az igazit keresed akkor teljesen oke a dolog. Nem vagy ertektelen f#szagyu barom es meg buszke is lennek ha ilyen baratom lenne :) ez a nem rutintalansag azt jelenti h fut fat megdugtal h jo rutinod legyen es keresed a Not? Ha igen akkor az megint mas teszta, inkabb egy szuz akkor :D de mondom lehet felreertettem. Most vagy fut fat megdugsz a baratno kereses elott vagy nem es az igazira varsz. Mert az utobbi szep es jo :) 19/L
2015. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Nem voltak szexkapcsolatok, de örülök, hogy ezt inkább megbecsülnéd! :)

Amúgy nem ülök a babérjaim szoktam ismerkedni, pláne internet csak hát még nem volt sikerem, de azon dolgozom, hogy legyen és meglegyen a gyümölcse.

Csak ezért kérdezem, mert furcsának tünik általában akinek felnőtt korábban nem volt senkije, kaptam több kritikákat amiért kevés lány tetszik és jönnek a tapasztalatlansági gondokkal. Én csak szeretnék szeretni egy olyan lányt aki nagyon tetszik nekem. Akivel szívesen eltölteném az időm nagy részét.

2015. nov. 18. 21:02
 10/45 anonim válasza:
59%
Igen! :)Én 21 éves lány vagyok, és nekem egyáltalán nem volt még barátom. Randiztam sokat, de valahogy nem jött össze... nekem az lenne a legfontosabb, hogy olyat találjak, akivel kölcsönösen motiváljuk egymást és akivel szívből tudok együtt nevetni. Legyenek tervei és higgyen magában :) Nagyon ritkán találok olyat, akivel tényleg jól érzem magam... kíváncsi vagyok, hogy mit tartogat az élet számomra, hogy tényleg lesz-e olyan, hogy valakivel egyszerűen csak erőlködés nélkül működik :)
2015. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!