Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A tanárom fiába szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanárom fiába szerelmes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jó vagyok a tárgyból,-gyakorlatilag mindenből. Szakoktatóról van szó,s majdhogynem 'baráti kapcsolatban' vagyok a tanárnővel.

Már amennyire ez egy intézményben lehetséges.

Van egy nagyon szép fia, illedelmes. Néhányszor láttam már, bár még a köszönésen kívül sose beszéltünk. Fél éve oda vagyok érte. Mit tegyek?

Érdekelne azok tapasztalata akiknek volt hasonlóban része de olyanoké is akinek nem,mert minden tanács és szemlélez jól jöhet.

Köszönöm mindenkinek.

21/L


2018. ápr. 9. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer szerelmes voltam az angoltanárnőm lányába. Én meghúztam a lányát poénból a hétvégén, a tanárnő meg engem angolból év végén.
2018. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van benne tanulság az biztos, csak engem nem poénból érdekel a srác.
2018. ápr. 9. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem poénból érdekel? Életedben egy szót nem szóltál még hosszá, de komolyan érdekel?

Erre már a felszínesseg szó is kevés lesz lassan.

2018. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudsz is te bármit rólam hogy ki vagyok és milyen.
2018. ápr. 9. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!