Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a volt párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a volt párom hamar tovább lépet és van valakije és elég sűrűn látom is őket?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírok tovább lépni, és fáj, hogy ők együtt vannak, inkább otthon ülök mintshogy meglássam őket együtt, viszont ha itthon ülök akkor meg egyfolytában rajtuk jár az eszem, semmi életkedvem, csak sírok és elegem vna mindenkiből...

Próbálom lefoglalni magam de nem megy :(..



2018. ápr. 12. 17:35
 1/8 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Túl kell lépni, le kell szarni.


- Ennél jobbat nem hiszem, hogy tudnak mondani, max kicsit hosszabb körettel, de a lényeg ugyan az

2018. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mádár0218 ***** válasza:
Keress párt magadnak
2018. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem is igy volt csak epp h en nagyon ritkan lattam oket, de mikor lattam ideges lettem, satobbi, de azt tudom tanacsolni h az ido, az idonnagy mester, addig is ismerkedj es jarj tarsasagba, esetleg keress valakit kinek neha panaszkodhatsz es meghallgat, az is sokat segithet.
2018. ápr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elore kell nezni nem hatra.
2018. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy.

Nekem is volt ilyen. A kedves volt párom még a képembe is vigyorgott, miközben a másik lány kezét fogta.

Az idő segít. Meg az, ha látod, nincs mit irigyelni rajta!

2018. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen .Eleinte sokat làttam őket azt ez ritkult szerencsére màsok tàrsaságát kerestem lettem uj barátaim velük elfelejtettem hogy ő már boldog más oldalàn .Azóta szerencsére nem látom őket mégha arra is vezet az utam .
2018. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lettek*
2018. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is látom az exemet mivel egy munkahelyen vagyunk, ő meg a csavoja együtt enyelegnek. Felbasz de ilyen az élet. Meg kell tanulnod hogy többet érsz mint ő, nem hiába lett vége. Talán egy jobb vár téged. Ez motiváljon. És próbáld kerülni ami nehéz. De időről időre jobb lesz.
2018. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!