Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennél a helyembe? Engedhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyembe? Engedhetek neki?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy srác, de több okból kifolyólag házinyúlnak számít akire nem lövünk.

Az elmúlt 3 napot egy rendezvény miatt vele és a családjával töltöttem és nagyon 'egybe melegedtünk.' Az édesapját is megismertem, akivel eltudok beszélgetni a régi időkről,az édesanyja pedig szakmabeli tehát megvolt a közös hullámhossz.

Nem tudom hogy fogadjam a fia közeledését mert anno középiskolában is oda meg vissza voltam érte de soha nem beszéltünk.

Most ismertük meg egymást. Általában hárítok de ő elkap és átkulcsolja a hasamon a kezét és odasúgja :' nem fogja feladni egy könnyen'.

Az apja nevetve végig nézi, az édesanyja nem szól semmit. Olyan szívesen engednék neki. Imádni való de félek attól hogy mindent elbukok amiért eddig a napom 20 órájában dolgoztam az anyjánál. Elég kétélű fegyver ez. Ha meg túl agresszíven utasítom abból lehet a probléma pedig nem erőszakos csak rafinált mert amikor belemerülök a munkába s nem figyelek rá hirtelen puszit lop. Arcon puszil.

Részletesebben legfeljebb privátban tenném.

Ma már mindketten huszonévesek vagyunk de sok közöm van az édesanyához.

Igazából tudom nem volna helyes de folyamat rá gondolok pedig aztán párszor tarkón vágtam lazán hogy hagyjon békén.

Tippek?


2018. ápr. 16. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értem azért számít házinyúlnak mert az anyjával dolgozol? Ha igen akkor mi van? Attól még ha tetszik neked miért nem mész bele?
2018. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Engem nem gátolna az anyukája, örülj neki hogy jó a viszony.

Az hogy milesz később, azzal ne foglalkozz csak érezd jól magad:)

2018. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fejeden kícül nem látok problémát.
2018. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sürgősen munkahelyet váltanék
2018. ápr. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!