Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet egy kapcsolat igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat igy korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
21 eves vagyok ő 40(f). De nagyszerűen megvagyunk, egy ami furcsa a korkülönbség. Nincs apakomplexusom és eléggé fiatalos férfi. Munkahelyen ismertem meg kb mar 3 eve, most kezd alakulni több. A stílusa és főleg a hasonló világlátás fogott meg.

2018. ápr. 19. 16:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%

miért nem a saját korosztályában válogat?

ja, mert friss pinára vágyik.

hajrá.

hogy nem 1ütt fogtok megvénülni, az tuti.

már csak azért sem, mert ő 20 évvel előbb fog, mint te.

2018. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%
Igen. Van rá példa a körmyezetemben. Ami kellhet az türelem és bizalom mindket oldalról. A fiatalabbnál kevesebb bulizás mit korábban, az idősebbnél pedig a bulik engedese, benne lenni, megbizni a masikban. :) Van akinek könnyebben megy, van akinek nehezebben...
2018. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Az apukám 58 éves anya meg 40 éves köztük is sok kor kül van mégis együtt vannak már nagyon régóta.És itt vagyok én aki 21 éves a barátom meg 33. Nem a puncimat akarja csak. 2 éve vagyunk együtt. A kor az csak egy szám babám. :) ne parázz! Azokra a kommentekre meg ne figyelj akik megint nyomják a negatívumot..
2018. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kedves első a saját korosztályombol akik probalkoznak mind kisgyerekes, semmi konolyság csak a szexre mennek és a ri***okra buknak főleg. Fele füvezik és így tovább. Én nem vagyok ri***s,nem jarok el bulizni minden heten sőt ,és nem erdekel a másik hisztie hogy most miert voltan a baratnoimmel és miért nem vele,meg hogy ellenőrizgessen azt pláne nem. Miért baj az ha idősebb és megis jól megvagyunk nem akar ellenőrizni de barmikor segít és érzem hogy szeret.
2018. ápr. 19. 16:55
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3as válaszoló.
2018. ápr. 19. 16:56
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Minek teszed fel a kérdést, ha csak a pozitív válaszokat fogadod el?


Igen, most még működhet. Majd ha te 35 éves fiatal nő leszel, ő meg 55 éves öregedő férfi, akkor már lehet, hogy neked nem fog megfelelni. Nekem is van ilyen barátnőm, 20 évvel idősebb a férje, és mindig panaszkodik, hogy már nem lehet vele semmit csinálni, nem akar sehová menni, nem lehet vele tervezni a jövőt, mert ő már csak elvan a kényelmes életében.


Élvezd ki azt a pár évet, amíg el nem kezd öregedni, utána úgyis fiatalabbal fogsz családot alapítani.

2018. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

kérdező, a szociálpszichológiában amit teszel, azt nevezik kognitív torzításnak.

vagyis általánosítasz durván, hogy minden 40-nél fiatalabb pasi ellenőriz, és alkalmatlan párkapcsolatra, míg a 41 éves faszid az álomlovag.


megsúgom neked, rohadtul nem korfüggő, és 40 év alatt is vannak rendes srácok, ahogy a 40 fölöttiek között meg féltékeny barmok.


és hát ne mondd már nekem, hogy annyira hétköznapi, hogy valaki lánya korú csajt választ magának.


friss punci vagy neki, ennyi.

2018. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
Működhet, mindig csak a ket felen mulik!
2018. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem általánosítás de a legtöbb pasi tenyleg egy semmirevalo manapság ( az állandó csak szex ,nemtud semmit megjavítani se, hisztizik, ha a kapcsolatban vita alakul megfutamodik ,a ri**kat keresi, és van amelyik nőiesebb már nálam is) ,tisztelet a kivételnek.Igen ez persze előfordulhat az idősebbek között is, de azért a legtöbb talán már tudja tisztelni a másikat.
2018. ápr. 19. 17:54
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Számomra meg az a férfi komolytalan, aki 40 évesen is még csak ott tart, hogy 20 éves lánykák után futkos.
2018. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!