Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen korkülönbséggel mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen korkülönbséggel mennyire valószínű, hogy normális kapcsolat kerekedhet ki ebből?

Figyelt kérdés
Én 20/l vagyok, a pasi, akit megismertem 35/f és hasonló érdeklődési körrel rendelkezünk, illetve sok közös témánk van. Sokszor el szokott hívogatni ide-oda és ha úgy vesszük, már 2 hete randizgatunk és mind a ketten hasonlóképpen érzünk egymás iránt. Mondta, hogy szerinte működőképes lenne ez a kapcsolat és szívesen lenne velem együtt, akárcsak én vele. Engem csak az zavar, hogy van pár barátom, akik arról meséltek, hogy van egy közös ismerősük, aki hasonló korkülönbséggel volt együtt valakivel és nem voltak együtt túl sokáig és erről a témáról amúgy sem hallanak túl sok jót. Tudom, hogy ez mindenkinél más és hogy magamnak kell ezt eldöntetenem, magam tanulok a hibáimból, csak nem szívesen megyek bele így egy kapcsolatba, hogy ezek a bizonyos barátaim ennyire ellenzik és telebeszélték a fejem.
2017. jan. 18. 13:38
 1/6 anonim válasza:
58%
Draga! Ne arra adj, hogy masoknal mi volt. Te es a jelolted teljesen mas emberek vagytok, mint a barataid baratai. Nem a barataid es ismeroseid boldogsaga a kerdes. Ha te ugy erzed meger egy probat, akkor hajra. Egy probaba senki nem halt meg bele. Ha megis ugy erzitek nem megy akkor ugyan ugy szakitotok, mint egy fiatalabbal tenned. Lehet, hogy te kifejezetten annyira vagy mar erett, hogy idosebb fefira van szukseged ( pl. Felfogasod erettebb, mint a korodbelieke).
2017. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem 15 év korkülömbség sok, persze mint írtad neked kell eldöntened. Nekem a barátnőm került hasonló helyzetbe, a családja ezt nem nézte jó szemmel ezért összeveszett velük es azóta se tartják a kapcsolatot,a kapcsolata a férfival kb felévig tartott.
2017. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

"""Én 20/l vagyok, a pasi, akit megismertem 35/f és hasonló érdeklődési körrel rendelkezünk..."


Mármint hogy mindketten dugni akartok?


MÁR két hete? Szerintem ebből házasság lesz.


A szarkazmussal arra szerettem volna rávilágitani, miért is szállnak rá 20 éves kislányokra 30+os férfiak. BÁRMIT be tudnak nekik magyarázni. Szerinted kérdező, azért van annyi közös témátok, mert hasonlóak vagytok, vagy azért, mert neked 20 évesen van kb 2 témád, neki 30 évesen, tapasztaltan meg 22, amiből nyugodtan lefekjti azt a 2t is, ami téged érdekel?

2017. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
En is 20 eves voltam, amikor osszejottem az akkor 36 eves exbaratommal... elorejelzem, hogy ez csak az en tapasztalatom, amibol altalanositani tudok nemileg, tehat biztos vannak kivetelek meg mas sorsok, de... ha egy ilyen idos ferfi egy ennyivel fiatalabb lannyal kezd, ott van nemi szandek benne, hogy majd o "nevelgetve iranyitja" a lanyt, es ugyanakkor nagy esellyel van valami "difije" is a ferfinek, ami miatt eddig nem sikerult valamifele tartos parkapcsolatot osszehoznia 25+ nokkel. Az enyemnel az volt a difi, hogy a 20 eves eszemmel is hamar rajottem, hogy iszonyuan gyerekesen hisztis es feltekeny volt a pasi, es egyaltalan nem nott fel egy komoly parkapcsolathoz (holott o hazasodni akart... elkepzelni nem tudom hogyan), vagy barmifele partnerseghez. Konkretan egy nagyra nott gyerek volt - es utolag rajottem, hogy pontosan ezert is keresgelt az en korosztalyomban. De hogy ez osszealljon sajnos honapok kellettek.
2017. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem működhet
2017. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

na másokkal foglalkozz

párom is ennyivel idősebb és 3 éve vagyunk együtt

2017. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!