Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak! Titeket mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titeket mennyire és miképp befolyásol a többi pasi véleménye egy adott nőről?

Figyelt kérdés

Tételezzük, hogy van egy adott nő. Ha a többi fiú/férfi jó nőnek tartja és ezt még hangoztatja is, az mennyire befolyásol benneteket abban, hogy mennyire foglalkoztat a nő? Pl valaki mondja: "fú, ma a Zsófika magassarkú cipőben jött, és olyan kecsesen mozgott, mint egy gazella". Vagy akár a nő előtt "Juci, ez a ruha nagyon jól áll, mintha a kifutóról jöttél volna" (a nő megköszöni szépen, stb, magyarán nem flegmázik, bunkózik, nem is száll el).

Ilyenkor "felértékelődik" a nő a szemetekben? Nagyobb dicsőség meghódítani? Vagy pont ellenkezőleg? Inkább olyan nő felé kacsingattok, aki nem tűnik ki? Csak őszintén!


2018. ápr. 20. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Semennyire. De jól esik, ha megnézik a barátnőmet.
2018. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%

Számomra ellenkezőleg. Nem szeretek olyan nőkre mozdulni akiknek folyton bókolnak mert minek? Hogy egy legyek a sok férfi közül aki néha bókol neki és, ha úgy adódna akkor nem rugdosná ki az ágyából?

Egyébként mi férfiak nem szoktunk ilyenekkel jönni egymás között, hogy egy nőn milyen cipő volt, hogyan mozgott vagy éppen milyen ruhában volt (hacsak nem mutatott többet a kelleténél). Pusztán szexuális vagy perverz célzásokkal beszéljük meg, hogy melyik csajt éppen ki hogyan dugná meg.

2018. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Bár a tapasztalt és a nőknél sikeres férfiak véleményére odafigyelek.


---------


Halgassatok GYIK-ezés közben egy kis jó zenet is:


[link]


:-)

2018. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Szép is lenne, ha nem tudnék önállóan véleményt alkotni. Mindig is különc voltam. Még élvezem is, ha az ízlésem eltér másokétól. A klasszikus értelemben vett jó nők nem igazán vonzanak. Persze, én sem a csúnyákat szeretem, de gyakran előfordul, hogy meglátok valamit egy nőben, amit más nem vesz észre.
2018. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Semmennyire.
2018. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem, ebben pont különbözünk a lányoktól, nőktől.
2018. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Egyedi személyiségu, nem feltűnő nőkre bukom.
2018. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"Nem, ebben pont különbözünk a lányoktól, nőktől."


Igen? Pedig csak pasiktól hallottam, amit az 1-es leírt, hogy büszkék arra, hogy a többi kan látja, kit kúrogatnak. Vagy épp muci dicsekszik, hogy apa tök büszke, ha mások nyála csorog rá.


Ja meg az olyan beszólások, hogy nagy kuffert jó pakolni, csak a haverok előtt gáz.

2018. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semennyire nem érdekel mások véleménye. Nekem amúgy is kissé különös az ízlésem, elég sokszor olyan nők tettszenek akiket a legtöbb férfi leszól, csúnyának tart...
2018. ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!