Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szóltok ahhoz a mondáshoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz a mondáshoz, hogy "az igaz szerelem az, amikor azt sem tudod megmondani, miért szereted a másikat"?

Figyelt kérdés
Én így szeretek valakit... mindennél jobban... de még az okát sem tudom...

2018. ápr. 25. 06:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

:D :D :D


Jót nevettem rajta. Akkor honnan tudja, hogy egyáltalán szerelmes-e?

Ha valakit szeretek, akkor tudom, hogy miért.

2018. ápr. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem igaz.Ha nem tudja megmondani akkor csak a szerelembe szetelmes.
2018. ápr. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem tudod, hogy miért szereted, akkor nem tudsz vele a nehéz időkben együtt mqradani.
2018. ápr. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Ez esetleg az első 1-2 hónapban stimmelhet, amikor a csak a hormonok dolgoznak, de azok ezerrel. De ha már valamennyire ismered a másikat, akkor elég gáz, ha nem tudsz legalább 1 pozitív tulajdonságot mondani róla.
2018. ápr. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Pozitív tulajdonságot rengeteget tudok, de azt, hogy konkrétan miért vagyok szetelmes belé, nem tudom megmondani :/ Okot nem adott rá, sőt, arra adott okot, hogy utáljam (azt viszont nem tudom :/)
2018. ápr. 25. 07:28
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem igaz. Lehet jelzőket, tulajdonságokat írni, de ugyanaz a fogalom ninden embernél tök más érzést hordoz magában. Úgy értem, persze vsn egy elképzelésed, ha valaki azt mondja, intelligens, vonzó, egyedi stb. de ezekről te is másféleképpen gondolkodsz, asszociálsz, mint az, aki mondja. Tehát a mögöttes érzés számít igazán, azt meg nehéz és felesleges ecsetelni. Az emberi elme mindent érteni akar, megmagyarázni, bizonyítani, cáfolni, felcímkézni. Ilyen a hamis egó tulajdonsága. Vannak állapotok, érzések, helyzetek, amit csak meg kell élni, nem megindokolni a miérteket. 🙂
2018. ápr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Az igaz szerelem az, amikor nem keresed a miérteket, a magyarázatokat. Csak hagyod, hogy vigyen...
2018. ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Igaz. Tudsz egy listát csinálni, hogy ezért és ezért szeretem, ott később baj lesz. Mikor megismertem a lányt, nem voltak külön, hogy ezért, vagy azért kell, szeretem. Az embert, a nőt szerettem meg úgy egyben, ahogy volt. Ez is egyik része, hogy több tíz éve együtt vagyunk. Pár kiemelkedő dolog végett szeretem meg, az idővel változik, akkor dobom??
2018. ápr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

Valahol igaz...a kérdező ugyanis nem konkrét ( pozitív) tulajdonságok mentén gondolta... úgy nyilván mindenki tudná.

De igen, a szerelem vak, és ebben a vakságban ott van ez az " oknélküliség" is...legyünk kicsit idealistábbak ma...

2018. ápr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen megfogalmaztátok (főleg a 6-os)!
2018. ápr. 25. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!