Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor megismerkedtetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megismerkedtetek a párotokkal megvolt az elején az a bizonyos kèmia köztetek?

Figyelt kérdés
Vagy csak később alakult ki? Esetleg nem is volt soha? Mennyire tartjátok fontosnak? Ha valakivel nincs meg a kémia már nem is èrdeklődtök iránta?

2018. ápr. 29. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik kapcsolatomnál megvolt az a bizonyos szikra, mikor először találkoztunk. Ha nem is ellenállhatatlan kémia, de vonzalom szükséges ahhoz, hogy tovább tudjak lépni az első randi után.
2018. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Termeszetesen megvolt es van harom eve.
2018. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

megvolt, borzasztóan erősen megvolt.

én külföldön voltam, hetekig csak leveleztünk, de fénykép alapján is megvolt a testi vágy, a lelki kémia is hozzá.


én már attól eksztázisba estem, ha megláttam, h. írt, vagy kimondtam a nevét.


ezek nagyon erős dolgok, én abban nem hiszek h. ha nincs meg, majd megjön, ez nem így működik.

2018. ápr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Igen.Mikor meghallottam a hangját a telefonban, elvesztem.
2018. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
ha nincs meg legalább egy minimális szikra az elején, abból nem lesz semmi. nekem volt úgy, hogy külsőre nem tetszett először a pasi, de nagyon szimpatikus volt, ès éreztem a kèmiát köztünk már az elején ennek ellenére. viszont lehetett papírforma szerint bármennyire az illető, elhalt a dolog, ha nem volt meg a tűz :/
2018. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Én nem tudok olyannal összejönni, akivel nincs meg a kémia, vagyis nem vonzódom hozzá. Szóval nálam ez alap.
2018. ápr. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Persze, olyan szinten levett a lábamról, hogy úgy éreztem magam, mintha egy hülye kis kamaszlány lennék. Egy év után még mindig nevetgélve tudok lefeküdni aludni, boldog vigyorral, ha látom, hogy ír valami aranyos bókot. Imádom őt, nem érzem, hogy ez kopna, órákig tudnám bámulni.


27N

2018. ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Igen elsőre megvolt a vonzalom és azóta is megvan. Szerintem ahol nincs meg az elején ott màr nem is lesz= felesleges erőltetni azt ami nem működik.


Akivel nem volt meg a kémia , nem éreztem vonzalmat 1. randi alatt, azzal màr nem foglalkoztam. De pl volt olyan is, hogy a vonzalom megvolt, àm a szex később mégis nagyon nagy csalódàs volt szàmomra. Nem is folytattam tovàbb a dolgot.

2018. ápr. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Először nem. Aztán ahogy megismertem, úgy tetszett meg egyre jobban. Mivel barátságból fejlődött a szerelmünk, ez jó is, hogy így történt.
2018. ápr. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem is tudnék úgy kapcsolatot kezdeni valakivel hogy nincsen kémia közöttünk, így minden kapcsolatoknal megvolt. Van akinél erősebben van akinél nem annyira erősen. A jelenlegi párommal nagyon erős volt, kész vagyok ahogyan hozzamer...
2018. ápr. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!