Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan vagyok féltékeny, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny, ha a srác lefeküdt valakivel?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy sráccal messengeren, én teljesen szerelmes vagyok belé. Elvileg ő is. Csak sajnos egészségügyi problémák miatt még nem tudtunk találkozni.

Ma kiderült, hogy nemrég lefeküdt valakivel egy buli után. Kicsivel korábban meg egy másik lannyal. ezek alatt mi már rég beszéltünk. Baromi rosszul esett. Talán leginkább az, hogy akkor nem mondta el és most is csak annyit mondott, hogy neki ez csak szex. Tehát nem bánta meg, sőt le is cseszett, hogy miért vagyok ezen kiakadva, mekkora gyökér vagyok és szerinte ezzel megmutattam a fogam fehérjét és csak olyan lány lettem akitől undorodik emiatt.

A srác 21 éves, és ugye nem találkoztunk, szóval teljesen megértem, hogy vannak igényei. De már az elején mondtam, hogy szóljon ha van valami, mert nem akarom kicsimnek hivni, úgy hogy tudom, hogy mást fektet meg, már elnézést. Amikor kérdeztem, hogy miért nem mondta el, csak annyit mondott, hogy ez csak szex, nem lényeg, buli utan megfektette és ennyi, ugyanúgy belém szerelmes, nem tartotta fontosnak mondani. A kérdés tehát az, hogy tényleg egy idegesítő ribi vagyok és alaptalan, hogy ennyire rosszul esett?:( mindig mondta, hogy nem lesz jó vele ha összejövünk , mert meg fog csalni, de nem akarom elhinni. Annyira szeretem.



2018. máj. 2. 15:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Mivel nem vagytok egy pár, a féltékenységed nem jogos. De ettől még érthető.
2018. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehetsz belé szerelmes, ha még sosem találkoztatok. Egy általad felállított képbe vagy szerelmes, de nem a srácba.
2018. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem is találkoztatok még, de már kicsimnek hívod? Azt hiszem, hogy kategóriát tévesztettél, inkább a tini kategóriában tedd fel a kérdésedet.
2018. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Hany eves vagy? Mert altalaban elmondhato hogy egy felnott ember nem viselkedik es beszel igy..


Figyelj nem jogos a feltekenykedesed.

Nem is talalkoztatok. Ergo megcsak nem is voltatok randin,semmi szemelyes kontakt. Csak betuk,szavak,mondatok ez az amit kaptal tole. Nem varhatsz tole semmit. Maximum akkor ha mar tobbszor talalkoztatok es mindketten komolyabbra forditanatok a dolgot,de o kozben ezzel azzal kufircol. Na az ugy zavaro es ertheto lenne ha boki a csorodet de vegso esetben en meg akkor sem tartanam jogosnak hogy pl ezt tudtra add es kiborulj. Mert akkor oke legyel feltekeny de tarsd magadban es lepj tovabb. Mivel nem vagytok parkapcsolatban meg igy nem igazan tartozik neked elszamolassal. Csak korrektseggel es tisztelettel. Ha ezt nem kaptad meg akkor bye. Ennyi! Erted?


Szerintem ha nem talalkoztok akkor ezt most zard le vele. Semmi ertelme ennek. Vicc az egesz.

2018. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Azt mondta, ha összejöttök, akkor is meg fog csalni.

Nos, legalább őszinte.

Szerelmesek meg nem vagytok, soha nem láttátok egymást, egy idealizált álomvilágban élsz.


Ja, jobban jársz, ha nem ismerkedsz vele tovább, hacsak nem szeretsz szenvedni.

2018. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Mit akarsz te ettől a gyökértől? Ha nem tiltod le, meg is érdemled, hogy szenvedj.
2018. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

"ennyi, ugyanúgy belém szerelmes"


Szerinted ha szeret téged, lefeküdt volna 2 másik csajjal?

Ébresztő....

2018. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
58%
Áruljátok már el, interneten hogy vagytok képesek a másikba belezúgni? Hogyan lehetséges ez, amikor még nem is találkoztatok? Egy színészbe is lazán beleesel a szerepe alapján? Vagy egy focistába, akit hétvégente látsz másfél órát játszani a tévében? Kajak 14 év alatti kategória.
2018. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
15%
Simán egymásba szerethet két ember a neten te érzelmi zsákutca.
2018. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%

A féltékenység sosem "jogos" ebben a szövegkörnyezetben, hiszen azt sugallja, hogy a másik fél felelőssége a te érzelmi életed, pedig az egy önromboló viselkedésmechanizmus melynek oka az önbizalom és önszeretet hiányból fakadó birtoklási vágy.(Persze jogod van magaddal azt csinálni amit akarsz.)Ne érts félre, ezzel nem a megcsalódást támogatom, csak leírtam egy tényszerűséget melynek felismerése és tudatos munkálása kiegyensúlyozottabb érzelmi élethez vezet.


Például egy egészséges felnőtt ember, akinek van önbecsülése nem féltékenykedik, tudomásul veszi ha mást választottak helyette, de nem éli meg azt a téveszmét, hogy a partner új választottja "jobb" nála.


Meg kell értened még valamit, nem vagytok "szerelmesek".Ez egy erős vágy lehet, szimpátia, de nem szerelem.A szerelemhez fizikai érintkezés is szükséges(hormonok, vonzalom) ami ebben az esetben még nem történt meg.Képzeld el mi történne ha találkoznátok és mégsem tetszenétek egymásnak élőben, akkor hirtelen már nem lennétek szerelmesek?


A szerelem nem múlik el ilyen könnyen.


"A srác 21 éves, és ugye nem találkoztunk, szóval teljesen megértem, hogy vannak igényei."


Megérted, de ha kielégíti őket azt nem?Ez kissé ellentmondásos.


És ez nem a személyed ellen irányult, nem az a célom, hogy megbántódj, remélem tudtam segíteni.Az önismeret gyümölcsöző tudás, ne felejtsd el.

2018. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!