Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan vagyok féltékeny, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny, ha a srác lefeküdt valakivel?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy sráccal messengeren, én teljesen szerelmes vagyok belé. Elvileg ő is. Csak sajnos egészségügyi problémák miatt még nem tudtunk találkozni.

Ma kiderült, hogy nemrég lefeküdt valakivel egy buli után. Kicsivel korábban meg egy másik lannyal. ezek alatt mi már rég beszéltünk. Baromi rosszul esett. Talán leginkább az, hogy akkor nem mondta el és most is csak annyit mondott, hogy neki ez csak szex. Tehát nem bánta meg, sőt le is cseszett, hogy miért vagyok ezen kiakadva, mekkora gyökér vagyok és szerinte ezzel megmutattam a fogam fehérjét és csak olyan lány lettem akitől undorodik emiatt.

A srác 21 éves, és ugye nem találkoztunk, szóval teljesen megértem, hogy vannak igényei. De már az elején mondtam, hogy szóljon ha van valami, mert nem akarom kicsimnek hivni, úgy hogy tudom, hogy mást fektet meg, már elnézést. Amikor kérdeztem, hogy miért nem mondta el, csak annyit mondott, hogy ez csak szex, nem lényeg, buli utan megfektette és ennyi, ugyanúgy belém szerelmes, nem tartotta fontosnak mondani. A kérdés tehát az, hogy tényleg egy idegesítő ribi vagyok és alaptalan, hogy ennyire rosszul esett?:( mindig mondta, hogy nem lesz jó vele ha összejövünk , mert meg fog csalni, de nem akarom elhinni. Annyira szeretem.



2018. máj. 2. 15:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Kb. mintha velem ismerkednel. Én is mindig ezt mondtam, de végül mégsem csaltam meg.
2018. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%

Azt kellene realizálnod, hogy nem vagytok szerelmesek egymásba. Még csak nem is találkoztatok, maximum vágyakozásról, szimpátiáról lehet beszélni.

Ha kapcsolatot akartok, ahol lehetnek egymással szemben elvárásaitok, akkor találkozzatok, ne pedig interneten írogassatok egymásnak.

2018. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jobb ha szembenézel a valósággal, és kiábrándulsz belőle, ha annyira szeretne, nem feküdt volna le rajtad kívül két másik lánnyal. Majd amikor te fogsz neki sorra kerülni, akkor te is "csak szex" leszel neki, és annyi.
2018. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
27%
Leírhatatlanul szánalmasak vagytok mind a ketten. Ő egy büdös tapló, te meg egy idegesítő ribi.
2018. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%

"Csak sajnos egészségügyi problémák miatt még nem tudtunk találkozni. "


Ez mit takar, ha nem titok?

2018. máj. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
42%
Ez az egèsz interneten irkàlok a màsiknak, egy hülyesêg, nem szerelem. Nincs közös èlmèny, nincs kontaktus, mibe vagy szerelmes? A leìrt karakterekbe? Magànyos vagy, târsra vâgysz, ès ezt ràvetìted. Keress hús-vèr embert a környezetedben, ès időpazarlàs helyett, hogy irkàlsz, legyèl vele együtt normàlisan. Ő sem szeret. Nem is szerethet, hisz csak irkàltok. Èrtèkeld magad többre, ès keress egy olyan fiút, aki veled van ès szeret.
2018. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
12%
Én is szeretlek téged.Szexelünk? :)
2018. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem jogos, de érthető a kiakadás. A fiú is egy paraszt. Igazából erre nem lehet mit mondani.
2018. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

2 dolog:

Nem vagytok együtt,ergo nem csalt meg. Tehát felesleges féltékenynek lenned de megértem hogy rosszul esik.

Másik viszont hogy kétlem hogy szerelmes. Aki tényleg szerelmes.nem fekszik le másokkal. Legalábbis én képtelen lennék.

2018. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Összejönnétek és félremwnne, akkor is ezzel takarózna, hogy "ez csak szex, kaland, beléd vagyok szerelmes"?


Na ne már...

Én ezt hanyagolnám. Aki így áll ismerkedéskor már a másikhoz, attól sok jót nem lehet várni.


29n

2018. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!