Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, ti szakitanatok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti szakitanatok olyan lannyal, aki tobb honap utan sem lenne beletek szerelmes?

Figyelt kérdés

Sajnos en mar kinottem a szerelmes dolgokat, rozsaszin felhot stb stb.

Tudok szeretni, de mashogy, ez nem jelenti azt,hogy kevesebbet ernenek az erzeseim, de szerelmes nem tudok lenni senkibe.


2018. máj. 9. 21:06
 1/7 iamaveryniceguy ***** válasza:
79%

Nem a szerelem kell, hogy összetartsa a kapcsolatot. Az idővel úgyis alább hagy.

Vannak nála fontosabb dolgok is, sokkal fontosabbak.


Viszont nem hiszem, hogy eltudna mélyülni a kapcsolat szerelem nélkül. Tehát számomra az elején kell, de ha utána elmúlik, akkor az már nem feltétlen baj.

2018. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

"de szerelmes nem tudok lenni senkibe."


Elég erős kijelentés. Ehhez azért kb. mindenkivel nagyon közeli kapcsolatodnak kéne lennie, hogy csak így kijelenthesd. :'D


X év múlva lehet, hogy valami nagy szerencse miatt betoppan a szőke herceg fehér lovon (csak mondtam valamit) az életedbe, aztán majd újra átgondolod a kijelentésed.


Persze lehet, hogy ez sosem történik meg és igazad van, de szerintem akkor is erős ez a kijelentés. :D

2018. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

De mi történt? Betöltötted a 20at és a fejedbe vetted vagy kijött az új cosmo?

31/f

2018. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerelmes tudok lenni, de a rózsaszín ködre már én sem vagyok kíváncsi. Hála Istennek tudom a különbséget a valódi szerelem és a fellángolás között, így nem szakítanék ilyenért.
2018. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szerelem a lehető legrosszabb alap egy hosszútávú kapcsolatra, szóval még előnyöd is lenne.
2018. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nem szakítanék, mivel én sem tudok szerelmes lenni. Józan ésszel többre lehet menni egy párkapcsolatban, mint a retkes szerelemmel. Ha szerelmes az ember, akkor részrehajlóbb, ezáltal kevésbé tud objektívan megítélni dolgokat, rosszabb esetben olyan manőverekbe megy bele, amiket tiszta fejjel meg se merne kockáztatni. Szóval számomra abszolút pozitívum.
2018. máj. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, az uj Nok Lapjaban olvastam tippeket.

Viccet felreteve ismerem magam annyira, hogy tudjam, es akarki johetne az eletembe, akkor sem lennek bele szerelmes, tudatalatt elnyomnam. Egyszeru hormonok jateka az egesz amugy is, a szeretet pedig nem olyan..legalabbis nalam. Legalabb normalisan tudok gondolkozni a kapcsolatban :]

2018. máj. 10. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!