Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik férfit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés
Adott 2 férfi az életemben.Évek óta magányos voltam.Most meg egyszerre kettő is került a képbe.😅Az egyik külföldön él,vele lassan egy évig beszéltem mire találkoztunk.A másik budapesten él.A külföldinél egyszer voltam.Nem sokat foglalkozott velem és a gyerekemmel.Kedves volt,de inkább a barátaival beszélgetett.A másik férfi még csak udvarol.Ő mindig érdeklődik a gyermekem iránt is.Sokkal figyelmesebbnek tűnik.Hétfőn találkoznánk először.De a másik is azt akarja menjek hozzá akkor.Úgy érzem ha nem ismerem meg a pesti férfit meg fogom bánni.Nem tudom mit csináljak.Dobjak el 9 hónap ismeretséget egy bizonytalan miatt?Ti mit tennétek?

2018. máj. 11. 06:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ismerd meg a Pestit,ő szimpatikusabb a leírásod alapján,és örökké bánni fogod ha elszalasztod.
2018. máj. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is így érzek.
2018. máj. 11. 06:30
 3/13 A kérdező kommentje:
A külföldi jobban tetszik,viszont a másiknak úgy tűnik szebb a lelke.Egy idő után a kapcsolatban nem a külsőségek számítanak.Egy helyes pofi is lehet utálatos idővel,ha nem fogalkozik a párjával.
2018. máj. 11. 06:33
 4/13 anonim ***** válasza:

A külföldit én már leépítettem volna. Semmi komolyat nem akar, te csak egy kis kikapcsolódást jelentesz neki. 9 hónapot pazaroltál rá. A távkapcsolatokban amúgy sem hiszek.

A másikat legalább tényleg meg tudod ismerni, nem csak leveleztek.

2018. máj. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől tartok,hogy csak kalandozik velem.Sok gyanús jel volt.Hamis facebook 5 ismerőssel,a lakásán nő cuccok,azt mondta a barátjának(lakotársa)a barátnője.De levelet is találtam az ágya melett amiben ugyan úgy honey ahogy engem hív van címezve.(hiányzol stb.)Arra is azt mondta a barátja írta.Hát gyanús.
2018. máj. 11. 07:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Bármit mondunk, végül az elsőt fogod választani. Egyrészt mert külföldön él, másrészt mert jobban néz ki, harmadrészt mert nem olyan kedves.
2018. máj. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az új mindig jobb.
2018. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6-os.Régen valóban ezek alapján az elsőnél maradnék.😄De mióta van egy gyermekem teljesen más szögből nézem a férfiakat.
2018. máj. 11. 07:52
 9/13 anonim ***** válasza:
A helyedben a Bp-i srácot választanám.
2018. máj. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ.Igazából csak egy kois megerősítésre vágytam.Én is úgy gondolom az itthoni sokkal jobb.Hétfőn találkozunk.Ha szeretnétek le írom milyen volt a randi.Remélem sikerül elfelejteni a másikat végleg.🙂
2018. máj. 11. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!