Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti melyik kapcsolatot/férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik kapcsolatot/férfit választanátok?

Figyelt kérdés

Leírásomban 2 típusú férfit/kapcsolatot fogok jellemezni ("A" férfi,"B" férfi). Kérdésem az lenne, hogy ti melyiket választanátok? "C" opció nincs!


"A" férfi:

Nagyon szeret téged, veled képzeli el az életét, elfogad minden hibáddal együtt, tudod, hogy életetek végéig kitartana melletted, sosem csalna meg, ugyanabban a körökben nőttetek fel, ugyanaz az érdeklődésetek, ugyanúgy képzelitek el a jövőt, hatalmasat tudtok beszélgetni, azt akarja folytatni, amiért szüleid, nagyszüleid egész életükben dolgoztak, teljesen magad lehetsz mellette - VISZONT: te nagyon szereted, tiszteled, de nem azzal az őrült nagy szerelemmel, szexuális kapcsolatotok átlagos.


"B" férfi:

A tipikus "rosszfiú", te oda vagy érte, de nem bízhatsz benne 100%-osan, nem vagy benne biztos, hogy valóban szeret téged és nem csal meg, talán csak kihasznál.Igényel sok nélküled töltött időt, néha tiszteletlenül beszél veled. Nem ugyanazokban a körökben nőttetek fel, teljesen mással akar foglalkozni az életben, mint te, miatta el kell dobnod azt, amiért elődjeid megszenvedtek. Kicsit meg kell magad játszanod előtte, hogy úgy érezd megfelelsz neki - VISZONT: megőrülsz érte, vad szerelemmel szereted, folyamatosan kívánod, szexuális kapcsolatotok 100000%-os, legalábbis a te részedről.


Nos? :-)



2016. ápr. 8. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Egyedül maradnék. "A" barátságra, "B" szexkapcsolatra jó. Bár én le sem feküdnék valakivel, akibe nem vagyok szerelmes.
2016. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Nálam az "A" verzió ennél a pontnál bukik el: "azt akarja folytatni, amiért szüleid, nagyszüleid egész életükben dolgoztak, teljesen magad lehetsz mellette" - mert én nem vagyok önmagam, ha az őseim útját járom, tehát ha ez a férfi így gondolná, az azt jelentené, hogy baromi rosszul ismer.


A "B" meg azért bukó, mert nem lehetek vele önmagam.


Ha nincs más opció, maradok egyedül, amíg nem lesz olyan, aki nekem is megfelel. Én türelmes vagyok. :-)

2016. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Egy harmadikat.
2016. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


2-es: Szerintem félreértettél, azt, hogy azt akarja folytatni amit az őseim, és azt hogy teljesen önmagam lehetek mellette, egymástól teljesen függetlenül irtam! Azt hogy önmagam lehetek mellette, a viselkedésemre értettem :-)

2016. ápr. 8. 19:12
 5/17 anonim ***** válasza:
egyértelműen az elsőt 25L
2016. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

A "B" oké lenne, ha tisztelettel beszélne velem.

Az "A"-tól kissé megijedek, hogy ennyire előre tervez.

2016. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Én inkább maradnék egyedül. Az elsővel az a baj, hogy azt akarja folytatni, amit a szüleim, a nagyszüleim, nálunk ez eleve hülyeség, mert ilyen nincs. Inkább olyan kellene, akivel a saját jövőnkön dolgozunk, de mindketten járjunk a magunk útján. Meg az is, hogy azok közül, akikkel együtt nőttem fel, senkit nem tudnék elképzelni magam mellé. Természetesen az is, hogy nincs szerelem.


A másodikkal pedig az, hogy nem megbízható, nem tisztel és nem lehetek önmagam mellette.

2016. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A

25/N

2016. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem értettelek félre, kérdező, én nem az őseim útját járom, nem akarom azt az utat járni, mert egy rakás hibát követtek el, ami az én korosztályomon csapódott le a családon belül. Én ezt nem vagyok hajlandó tovább görgetni az utódaim számára. Tehát csak akkor tudok ezen javítani, ha szakítok azzal, amit az őseim csináltak. Érted? :-) Ezért nem jó nekem az első.


A második meg érthető, miért nem jó. Szerintem azt a típust senki nem venné komolyan, aki nem teljesen hülye vagy naiv.


Egyébként személyesen ismerek valakit, akiben megtaláltam mindent, amit egész életemben kerestem a férfiakban és aki mellett sikerülhet - ha úgy alakul kettőnk között - megvalósítani a célomat és nem folytatni tovább a család rossz sorozatát, hanem végre egy jó irányvonalat tudnék felvenni. Hasonlók is vagyunk bizonyos dolgokban, más dolgokban meg kiegészítjük egymást, 2 évvel idősebb nálam. Próbáltam beosztani a két opciód közül valamelyikbe, de igazából egyik sem illik rá. Ő az a C opció, amire te kikötötted, hogy az nincs. :-)

2016. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kösziiiiii
2016. ápr. 8. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!