Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz az, hogy egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy egy kapcsolat nem nagyon működhet úgy ha mondjuk két ember nem egy szinten van, mondjuk tanultságban vagy ilyen olyan dologban?

Figyelt kérdés
Többször is olvastam meg mondták már,hogy ha mondjuk van ha iskolai dologban is mondjuk valamelyik több a nő vagy a férfi akkor azok a kapcsolatok kevésbé működhetnek.Például nekem van egy ismerősöm a srác csak 8 osztályt végzett igaz dolgozik bár sokszor vált munkahelyet,hol gyárban dolgozik,hol fekete munkás ként,szeret biciklizni meg ilyenek rendes srác.De mégis pl a badoon egy csomó nálánál tanultabb csajjal beszélget vagy néha randizik is.NMa nem azt mondom minden össze jön neki,mert szex pl nem volt vagy nincs párkapcsolata,de pl egy idősebb csaj aki magasabb iskolai végzettséggel rendelkezik meg megjárta külföldet is küldözget neki képet,meg tartós kapcsolatot akar de szexelni is szeretne a sráccal állítólag,van mondjuk közös érdeklődésük pl a biciklizés.Vagy akkor a múltkor két csajjal is randizott,igaz még azokból sincs semmi de állítólag mind a kettőnek bejön.Szóval most akkor,hogy van ez?

2018. máj. 13. 01:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Azért, mert valaki elvégzett 5 iskolát, nem jelenti azt, hogy már érteni is fog mindenhez, és a kommunikációs képessége is hibátlan lesz.

Sőt....sok esetben bebizonyosodott, hogy csak a mellény nő meg ez által, meg szép magas paripák lesznek alatta, ha meg beég valahol, hogy nem ért semmihez, felér egy öngyilokkal kb.

2018. máj. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Általában azért nem mūködhet, mert lenézõen kezelik, vagy egyik csak rászorul, támaszkodni fog a másikra (anyagilag, vagy bármilyen más szempontból).

De mi a helyzet akkor, amikor egyes dolgokban alacsonyabban vagy, de más dolgokban magasabb szinten? Ilyenkor mi a megítélés? Létezhet olyan, hogy a párod értékel a saját értékeidért, még akkor is, ha más dolgokban hátrébb vagy. Aztán vannak elõítéletes emberek is, akik úgy gondolkodnak, hogy pl. “ha nincs egyetemed, akkor nem vagy intelligens ember”, vagy “ha valakinek kisebb mentális bajai vannak, egyes dolgokban nem jó, akkor nem lehet értelmes ember”.

2018. máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

#1 És ha valaki nem végzett el, akkor érteni fog? Vagy mi a konklúzió?

Nekem semmi bajom azzal, aki nem jár egyetemre, de otthon tanul, képezi magát. Ha meg ezt sem teszi.. akkor mit szóljak? Van olyan ismerõsöm, akitõl hallottam ilyet, hogy értelmetlennek tartja az iskolákat, de furcsa módon otthon sem képezi magát.

Minden tiszteletem és dicséretem azé, aki jó autodidakta és valóban nem szorul iskolai képzésekre.

2018. máj. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az én ismerősöm nem szereti a munkát de dolgozik,mert tudja abból van pénze,hogy biciklizés meg ilyesmi,és ha megunja a munkahelyét megy másikra. Nem képzi magát csak szabad idejében biciklizik,de kérdeztem tőle miért nem végez el egy szakmát,azt mondta nem szeret tanulni meg nem is érdekli. Szóval kérdés egy nála képzettebb nővel mennyi esélye van tartós kapcsolatra. Kertből barokk olyan csajokkal beszélget akik még most is tanulnak vagy magasabb képzettségük van vagy esetleg jobb munkahely anyagi körülmények.
2018. máj. 13. 15:52
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én páromnak nincs érettségije, csak szakmája. Én diplomás vagyok. Imádjuk egymást. Soha nem volt ebből egy pillanatig sem gond. Sőt hogy őszinte legyek ez senkit nem érdekelt egy percig sem.


Ő büszke rám hogy sokat tanultam és értek a papirozashoz és atlatom az ügyintézéshez fontos dolgokat. Sok mindent lehetne idesorolni.


Én pedig büszke vagyok hogy ennyire sokat tud a szakmájában és folyamatosan fejlődik. :) mindig mesél a munkájáról de én egy kukkot sem értek belőle. Most akkor miért is kéne ebből problémát csinálni?


Ha két ember szereti egymást ilyen elő se fordul a fejében egyiknek sem hogy ez gond lehet.

2018. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5


Akkor most ez olyasmi mint az egzisztencia?Mert pár női ismerősöm azt mondta nem érdekli a férfi egzisztenciája dolgozik e vagy sem meg ilyenek mert ha szeret valakit nem azt nézi.De egy csomóan meg az ember egzisztenciáját firtatják vagy nézik.

2018. máj. 14. 00:43
 7/12 anonim ***** válasza:

Nana ne keverjük a kettőt. Ha egy semmirekellő életstilust képvisel. Lásd nem dolgozik el akarja tartattatni magát hát akkor jó hogy konfliktus lesz belőle.


A kérdésed a tanultságra, iskolázottságra irányult nem arra ha valaki nem dolgozik.


Nézd ha a férfi nem dolgozik de egy párkapcsolatban elvarja hogy a nő tartsa el az gáz. És de akkor lenne problémám az biztos.


Bár nem is jönnek össze olyannal akinek nincsenek tervei, céljai nálam ez nagyon fontos.


Régen az első barátom olyan volt hogy ő mindent azonnal akart elérni nulla munka árán sok pénzt. Amit ő gondolt az lehetetlen volt és csak ült a babérjain. Hát nekem már ez sem tetszett és nem is maradtunk együtt de egyébként nem ez volt a szakitook de úgy gondolom idővel vége lett volna így is úgy is.

2018. máj. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

# 7


Fura a női gondolkodás,le írja az ember az egzisztencia dolgot és csak az eltartatás jut eszébe rögtön a nőknek,legyünk pozitívak mi lássuk mindennek a sötét oldalát :D

Például az nem fordulhat elő éppen el bocsájtották a férfit vagy új munkahelyet keres ,csak biztos eltartatni akarja magát :) Női logika.Bezzeg a sok nő meg sem fordul a nők fejében akik tényleg csak eltartatni akarja magát.

2018. máj. 14. 13:53
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de te miről beszélsz?


Nem eltartasrol beszélek. Hanem arról hogy abból lehet gond ha az egyik fél szarik bele mindenbe illetve léhűtő.


Az ha valakinek megszűnik a munkahelye és ilyen helyzetbe kerül az nem azt jelenti hogy semmirekello vagy hogy ne akarna az ember vele lenni többé.


Kiforgatod a szavaim.

2018. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9


Nem forgattam ki a szavaidat de a legtöbb nő erre asszociál ha egy férfi épp nem dolgozik.És én nem írtam,hogy az egyik fél szarik bele csak épp nincs egzisztenciája,vagy nem dolgozik de az nem egyenlő a léhűtővel,de akkor is azt tartom ha eltartás akkor sokkal több nő akarja magát eltartatni mint férfi,de tudom amit a nő csinál elfogadott amit a férfi az meg már gáz.

2018. máj. 14. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!