Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz az, hogy egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy egy kapcsolat nem nagyon működhet úgy ha mondjuk két ember nem egy szinten van, mondjuk tanultságban vagy ilyen olyan dologban?

Figyelt kérdés
Többször is olvastam meg mondták már,hogy ha mondjuk van ha iskolai dologban is mondjuk valamelyik több a nő vagy a férfi akkor azok a kapcsolatok kevésbé működhetnek.Például nekem van egy ismerősöm a srác csak 8 osztályt végzett igaz dolgozik bár sokszor vált munkahelyet,hol gyárban dolgozik,hol fekete munkás ként,szeret biciklizni meg ilyenek rendes srác.De mégis pl a badoon egy csomó nálánál tanultabb csajjal beszélget vagy néha randizik is.NMa nem azt mondom minden össze jön neki,mert szex pl nem volt vagy nincs párkapcsolata,de pl egy idősebb csaj aki magasabb iskolai végzettséggel rendelkezik meg megjárta külföldet is küldözget neki képet,meg tartós kapcsolatot akar de szexelni is szeretne a sráccal állítólag,van mondjuk közös érdeklődésük pl a biciklizés.Vagy akkor a múltkor két csajjal is randizott,igaz még azokból sincs semmi de állítólag mind a kettőnek bejön.Szóval most akkor,hogy van ez?

2018. máj. 13. 01:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát nézd ebben igazad lehet. De én nem egy pasit láttam úgy hogy igenis eltartatja magát a nővel. Lényegében csak azért van a nővel.


De persze nők is vannak bőven ilyenek.


Én mindkét verziót gusztustalannak tartom.

2018. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát ez van sajna
2018. máj. 14. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!