Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az Anyám meg van bondulva 45...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Anyám meg van bondulva 45 évesen szerelmes és egyszerűen nem tudom mit kéne tennem. Mi lesz itt? 18/ L

Figyelt kérdés

Meg van bolondulva.

Szült négy gyereket, itthon volt. Aztán olyan három éve elkezdett dolgozni bent a városban. Bizros vagyok benne hogy van valakije.

Az apám nincs itthon kéthetente jár haza ő se különb egy alkoholista féreg sőt ő rosszabb mint az anyám....sokkal.

Az anyám bent van a szobába és most is könyekkrl a szemében fekszik. Én nem tudom mivan vele. Azt mondta holnaptol őt nem látjuk.

Semmi nem érdekli. Itthon a főzésen kívül mindent én csinálok mert ha pl ki is takarít nekem utána másnap mikor nincs itthon több a dolgom.

Én nem tudom mit kéne csinálni.

Úgy irigylem azokat a gyerekrket akiknek normális életük van.


2018. máj. 15. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A másik 3 gyerek hány éves?

Próbálj minél hamarabb elszakadni a szüleidtől és önállósodni. Ha nem teszed, akkor lehet, hogy lefognak húzni a szintjükre.

2018. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Én is irigylem azokat a lányokat, akiknek még él az anyukájuk. Anyukám tavaly halt meg 56 évesen daganatban.


Beszélsz vele, érezze, hogy fontos neked ő, hogy számíthatsz rá. Javasold neki, hogy inkább váljon el apukádtól és kezdjen új, boldog életet. Nektek is sokkal jobb lesz.

2018. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne ha megtalálnád a módját a különélésnek.
2018. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az szep, leszul 4 gyereket akikkel kozli hogy tobbet ot se latjak :D vannak ilyen anyak sajnos, ha van hova menekulj, viszont vigyazz ilyenkor sokan esnek abba a hibaba hogy bekoltozik egy pasihoz akivel dul a love meg minden aztan 1 ev es megvaltoxik minden rossz lesz netan eroszakossa is val es nsked menekulnod kell majd csak nem biztos hogy lesz lehetoseget plane ha meg gyereket is szulsz! Ne kovess el ekkra hibakat! En srac vagyok de sok ilyen no panaszkodik hogy ezeket a hibakat elkovette
2018. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon durva ami itt van.
2018. máj. 15. 16:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Lány vagy, tehát vélhetőleg könnyebben el tudnál beszélgetni Anyukáddal mint egy fiú gyermek.


Azt írod,hogy anyukád dolgozik a városban, tehát nem helyben, emellett főz otthon. Ha Te otthon élsz miért baj az,hogy 18 évesen kitakarítasz?

Át is kellene venned Tőle legalább ezt a feladatot.


Nem tudom milyen a kapcsolatotok, de a szülőd, felnevelt Benneteket, annyit megérdemelne,hogy megkérdezd mi bántja.

Nem lehet könnyű sorsa, ne ítélkezz Fölötte még akkor se ha van valakije.


Minden családban vannak állandó vagy időszakos problémák, anyagi nehézségek, megcsalások, betegség.

Az is lehet,hogy anyukád apukád viselkedése miatt depressziós, vélhetőleg magára maradt a 4 gyerek felnevelése is, ráadásul ezután még munkába is állt.


Én nem hiszem,hogy ebben a helyzetben csak magadat kell sajnálni. Beszélgess el Vele, legalábbis próbáld meg, hátha sikerül.

2018. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 piroska és a farkas ***** válasza:
Nincsenek öngyilkossági tervei? Komolyan kérdezem.
2018. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem inkább depressziósnak tűnik anyukád. Beszélhetnél vele róla, hogy mit segíthetnél. Ha nem vevő rá, akkor viszont menekülj!
2018. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Én sose tudtam megérteni, az ilyen tipusù Anyàkat, akik képesek a gyerekeiket ilyen helyzetbe hozni! Elsôsorban mindig a gyerekekre kell gondolni! Elég nagy vagy, hogy meg mond neki, hogy „csak sajàt magadra gondolsz és mi kesz velûnk“? Tedd fel neki ezt a kérdést!
2020. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!