Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adamka528 kérdése:

Beleszerettem a legjobb lánybarátomba mit tegyek, mert félek ha elmondom neki elutasít és akkor a barátságunk is odavész?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve beszélgetünk ,párszor kimentunk találkozni de eddig még csak úgy mertünk hogyha egy harmadik személy is ott van .Nem merem neki elmondani mit érzek mert volt mikor azt mondta mikor kinnt voltunk és valaki azt mondta hogy mi járunk ,hogy nem járunk nem jártunk és nem is fogunk .Ez nagyon rosszul esett .De mégis annyira nagyon beleszerettem csak rajta kattog az eszem éjjel nappal mi tévő legyek hogy tudassam vele hogy szerelmes vagyok belé és hogy többet szeretnék mint barátság .

2018. máj. 18. 01:30
 1/6 anonim válasza:

Voltam ebben a cipőben.

Most nem tudom, hogy nálad is ez van-e. Elmondom nálam mi volt.


A szituáció ugyanez. Csak egyszer felhoztam, hogy nincs senkim meg tök jól elvagyunk együtt. Nem lenne-e kedve fagyizni vagy valami meg beszélgetni.


Hogy legyen értelme is, amit írok, belement a fagyizásba, csomó "randi" volt. Közben kiderült, hogy én is bejövök neki viszont jött a duma, hogy "nem akarja elrontani a barátságot", mert szerinte előbb-utóbb szétmennénk és nem lenne még barátság sem utána.


Végül nem jöttünk össze és egy iszonyatosan triviális dolgon összevesztünk és már vagy 1 éve nem is beszélünk.


Az egész "kapcsolat" 4-5 év volt.


A tanácsom:

- Mond el neki, hogy mit érzel iránta és beszéljétek meg.

- Ne mond, de akkor ne is célozgass és felejtsd el és maradjon csak barát.

- Poénkodj vele, hogy azt mondták járunk, miért ne járnánk?


Utóbbi csak akkor ha már közelinek érzed. Én azt mondom, hogy egy próbát megér, hogy elmond neki, mint inkább látni és hallgatni, hogy kikkel van meg még te adj neki tanácsot.

2018. máj. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy barátságnál többet szeretnél. Minél tovább húzod, annál rosszabb lesz. Gondolj bele, ha valaki beelőz, hogyan fogod érezni magad. Inkább még most legyél túl rajta.
2018. máj. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kár elfojtani ezt az érzést. Mondd el neki, aztán majd kiderül, hogy hogyan alakul a továbbiakban a kapcsolatotok. Sajnos az is benne van, hogy elveszted, mint barátot, de ez az állapot sem lesz fenntartható, hidd el.
2018. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fél év nem olyan sok idő... Szerintem ez még nem lehetett olyan nagy barátság. Mármint úgy értem, hogy amikor közelebb kerültetek egymáshoz, akkor nem barátság hanem szerelem alakult ki. De figyelj, szerintem ő nem akar semmit, ha ilyet mondott :( inkább ne hozd magad kellemetlen helyzetbe.
2018. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki! Kockáztatni kell, ha nyerni szeretnél.
2018. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat !

És szerintetek mit kéne akkor tennem ha esetleg elmondanám neki és ő teljességgel elutasítana (undorral még ha nem is mondja úgy ...) akkor mit tegyek mert ettől is félek .Hisz az nagyon fájna és utána nem tudom hogy tudnék e a szemébe nézni ... Lenne e valami ötlet hogy hogyan tudnám kideríteni hogy tetszek e neki és hogy hogyan érjem el hogy ő is szerelmes legyen belém úgy mint én belé ?

2018. máj. 19. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!