Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátnőmbe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom magamról egy ideje,hogy csak a lányok érdekelnek.Most pedig beleszerettem a legjobb barátnőmbe,akivel régóta szoros barátságot ápolok.Elmondjam neki?Még azt sem tudja,hogy a lányokhoz.Vagy hogy hozzam fel a témát neki?

Köszi a válaszokat!Ha valaki már járt így érdekelne,mi történt.



2017. okt. 12. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem két potn között a legrövidebb az egyenes. Szemtöl szembe. Ne titkolozz vagy valami mert az nem fog jot tenni neked. Mond el hogy mit érzel iránta és ha jo barátod akkor együtt kitaláltok valamit ami mimd kettötöknek jo lesz
2017. okt. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Először szerintem ne mond meg hanem probald megfejteni hogy ő mit érez
2017. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha elmondod neki, és ő nem leszbikus, akkor tönkre fog menni a barátságotok. De te tudod...
2017. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csaj lennék, és így éreznék, akkor úgy rendezném hogy barátnővel együtt kicsit iszogassunk, majd együtt aludjunk. Pl. nyáron jó apropó erre egy balatoni bulis hétvége, ilyenkor meg egy kényeztető wellness hétvége (fapadosabb szállodákban egész olcsók). Aztán éjszaka kicsit elkezdesz bújni hozzá. Ha ezt rossz néven veszi, akkor meg elég annyit mondanod, hogy bocsi de éppen erotikus álmod volt egy sráccal és forgolódtál az ágyban.
2017. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először talán abba avasd be, hogy a lányokhoz vonzódsz és meglátod, hogy reagál. Azt ne mondd el neki, hogy beleszerettél. HA netán rákérdezne, akkor elsőre szintén ne vallj színt, de ne is titkold, hogy az eseted. Tálald, úgy, hogy amíg nem kérdezte ebbe nem annyira mertél belegondolni, de így hogy szóba került, igen, az esete vagy. Aztán hadd eméssze. De ha nem kérdez rá, ne mondd el. Előbb lásd, hogy hogy áll a kérdéshez, hátha ő is vonzódik a lányokhoz, még ha csak kíváncsiságból is, és még ha csak biszex is, akkor is tudd meg, hogy van e bármi esélyed. HA érdeklődik a lányok iránt akkor lassan be lehet neki adagolni, hogy neked ő tetszik, de csak finoman.

Aztán ki tudja mi lehet belőle. De óvatosan, mert ezzel a barátságotokat szúrhatod el. És csak akkor ha érzed, hogy van esély a viszonzásra, más esetben ne teríts ki minden lapot, mert benne ez okozhat olyan változást, hogy ne tudjon ugyanúgy nézni rád ami a kapcsolatotok rovására mehet, és annyi a jó barátságnak.

Sok szerencsét!

2017. okt. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2017. okt. 12. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, a legjobb barátnőd és nem tudja melyik nemhez vonzódsz?! Komoly barátság és jó is ismeritek egymást!
2017. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!