Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Családom lett, de a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családom lett, de a nagy szerelmet nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sok évvel ezelőtt egy évig tartott életem nagy szerelmével. Azóta nem beszéltünk. Bár azóta családom lett, minden nap gondolok rá. Ugyan érzem, talán könnyebb lenne lezárni, ha tudnám, hogy ő már túl van rajtam. Ezért arra gondoltam, talán írni kellene neki egy e-mailt. Jó ötlet ? Vagy örlődjek tovább ?
2018. máj. 20. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl van rajtad, hisz évek óta nem keres. Engedd el. Te is tudod, hogy nem lezárni akarod az e-maillel, hanem egy kapcsolati pontot keresel. Ahogy érzed...
2018. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanebben a helyzetben vagyok.Ne őrlődj,az a legrosszabb,találj ki valami jobbat.
2018. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj rajta túllépni. Szerintem egyértelmű, hogy ő már nem akar téged ha évek óta nem keres.
2018. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Pff... Családdal a hátad mögött fel akarod kavarni az álló szrt? Miért kellett akkor család? Nem lett volna egyszerűbb, ha nem alapítasz családot és úgy keresed az exet??
2018. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Keresd fel, addig úgysem nyugszol meg.
2018. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Sajnállak biztos nehéz így tölteni a napjaidat :-(

És még is mit írnál neki abba az e-mailba ?

Szerintem még jobban összezavarodnál.

Próbálj a párodra koncentrálni a gyereked apjára. Ő neki mennyit köszönhetsz, milyen lenne az életed nélküle. A családi békére, boldogságra.

Te már csak az emlékekbe vagy szerelmes. Mi lenne ha...

Több év eltelt más élethelyzetek már semmi sem lenne olyan mint rég.

Miért lett vége anno?

2018. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, honnan veszed, hogy a kérdező nő? Nem írta!
2018. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A nők érzelmesebbek és nehezebben felejtenek abból gondoltam, de lehet tévedtem.

Szóval kérdező ? :-)

2018. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Okos ember ezt fejben lerendezi. Ha ugy kellett vna lennie,most ugy lenne.Nem fair a csaladoddal h Paulat jatszol a Mezga csaladbol.Arra koncentralj ami van.Ez a megoldasa a szenvedeseid vegetvetesenek.
2018. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem, ugyanez van velem is. Gondolok rá majdnem mindennap, de tudom, hogy az már a múlt. Csodálatos volt azaz idő minden hibával együtt, de a családom még csodálatosabb, és egy kósza e-mail miatt én biztosan nem kockáztatnék. Lehet több lenne belőle, de nem éri meg a családodat tönkretenni miatta. Emlékezz nyugodtan a múltra, azt nem lehet kitörölni, de elégedj meg vele ami volt. Nyugodtan nézd meg a régi közös képeket, mosolyogj rajta, menj vissza az időben vele, éld át újra az emlékeidben, de ne akarj többet.
2018. máj. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!