Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hányszor lehet igazán szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor lehet igazán szerelmes az ember életében? Egy nagy szerelem van, vagy több "apró"?

Figyelt kérdés

2018. máj. 21. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyiszer lehet bármennyire szerelmes.
2018. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy?

Sosem értettem mi értelme van az ilyen kérdéseknek. Kb. olyanok kérdezhetnek ilyeneket akik jósokhoz járkálnak vagy hasonló.

Annyi szerelem van amennyit akarsz. Ez nem egy meghatározott szám, sem pedig egy behatárolható valami.

2018. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ehhez tudnod kéne a tényezőket, s hogy hogyan működik ez.
2018. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy hanyszor de a tinikor es a felnot kozotti idoszak az ami orokre beluk vesodik es az mindig jo erzessel fogja eltolteni oket ha ra gondolnak meg ha mas is a jelenlegi parjuk.
2018. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Többször is.
2018. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Többször is. Van, aki gyakran, gyorsan lángra lobban. Én nem. Ennek ellenére így 30 felett elmondhatom, hogy 3 nagy szerelem volt az életemben.Olyat, hogy apró nem ismerek.
2018. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erre nincs limit. De szerintem minél gyakrabban "szerelmes" valaki, annál kevésbé nevezhetőek ezek szerelemnek, inkább csak fellángolások (ami TELJESEN más tészta).

Egyébként vannak, akiknek egy nagy szerelmük van az életben, de ez nem mindenkinél van így - folyton változunk, telik az idő, és előfordul, hogy többször is nagyon szerelembe tudunk esni.

2018. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!