Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nálam 10évvel idősebb lányba? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerelmes vagyok egy nálam 10 évvel idősebb lányba, én 18 éves vagyok és ő 28. Nagyon sok közös van bennünk, és az érdeklődési körünk is megegyezik. De még nem találkoztunk és ő nem is ismer engem nagyon, de én nagyon sok mindent tudok róla. Mit tegyek? Szerintetek írjak, rá? És ha igen, mit írjak neki?

2018. máj. 15. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Tévedésben vagy. Egy 28 éves NŐBE vagy szerelmes. És sajnos jó eséllyel ez fog a továbbiak útjába is állni...
2018. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok közös van bennünk, és az érdeklődési körünk is megegyezik. - maradjunk inkabb annyiban, hogy dzamodra pozitivan kepzelegsz egy teljesen ismeretlen idosebb norol.
2018. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Ez még vonzódás a részedről. Még kevés konkrét dolgot tudhatsz róla, ezáltal még csak egy fantáziakép alakult ki róla neked. Ha megismerted kellőképpen akkor mondhatod azt, hogy szerelmes vagy.


25/F

2018. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!