Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt, aki viszonylag későn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, aki viszonylag későn lett úgy igazán szerelmes?

Figyelt kérdés
Én 18 éves lány vagy és még nem voltam szerelmes. Eddig egy párkapcsolatom volt, de az sem tartott sokáig. Más is van így?

2018. máj. 22. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért mentél párkapcsolatba, ha nem voltál szerelmes? Amúgy igen. Több párkapcsolat “próbálkozásom” volt, de egyik sem tartott sokáig (habár ezeket is “szerelemnek” neveztem annak idején, de ez naívitás) Húszas éveim közepén sikerült olyan társra lelnem, akirõl eddig álmodni se mertem az eddigi csalódásaim után.
2018. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem most Meghan Markle példája adott nagy erőt - 36 évesen találta meg az igazit, és nemis akármilyet :D Szóval türelem.
2018. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen voltam először.
2018. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!