Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyanok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akiknek összejött mégis a párjukkal annak ellenére, hogy a szülők szerint nem illenek össze, esetleg kifejezetten ellenezték?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudtam eddig is, hogy anyumék úgy vannak vele hogy nem illünk össze barátommal, de tegnap beszélgettünk, és anyum megint a tudtomra adta hogy szerinte nem lesz köztünk a jövőben semmi, nem ő lesz a párom a későbbiekben. Ez nekem nagyon rosszul esett. Nincsen anyuméknak baja barátommal, tudják hogy rendes srác, és szeret engem, mégis azt mondják hogy nem illünk össze. Nem ezen fog múlni, hogy ők mit mondanak, én mégis félek hogy nem fognak támogatni, és rosszul esik hogy így állnak hozzá hogy úgysem lesz semmi belőle...

20 éves lány vagyok, 1 éve vagyunk együtt, ő 25



2014. dec. 15. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első komoly barátomról az én szüleim is azt gondolták, hogy nem illünk össze, tényleg nem illetünk, de ők nem mondták így kerek perec a szemembe, és soha nem is éreztették. Amikor 5 év után szakítottunk akkor mondta anyu, hogy ő igazából örül, hogy szétmentünk, és annak is, hogy észrevettem, amit ők kezdetektől, hogy ég és föld voltunk, de mivel rendes srác volt én meg rózsaszín ködben az első években, így úgy gondolták majd rájövök magamtól, nem védhetnek meg mindentől életem végéig. Viszont tény, hogy a világon a legjobban ők ismernek, mondjuk szoros is a kapcsolatunk, nem mondok el mindent nekik az életemből, de ismernek, a személyiségemet főleg, így utólag belegondolva dejó lett volna megkérdezni őket mit gondolnak arról a srácról, lehet megtakarítottam volna pár év szenvedést :)
2014. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem olyan is volt, hogy ki akartak tagadni a szüleim, mégis vele éltem egy ideig. De igazuk lett mert a hölgy semmibe vett és nem becsülte meg, hogy a tenyeremen hordtam. Bár rövid távon életem legjobb kapcsolata volt az igaz...
2014. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
5 éves kapcsolat lett belőle, hozzá is mentem, aztán elváltunk. Nekik lett igazuk, egy seg gfej volt. De az ellenállásuk csak dacot váltott ki belőlem. Gondold meg, miben lehet igazuk.
2014. dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt mondják igazából hogy gyerekes hozzám, de ők annyira nem ismerik mint én, amikor itt van nálunk se mennek bele olyan komoly beszélgetésekbe, szóval nem értem miből gondolják
2014. dec. 15. 11:55
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Először nem akartam válaszolni, mert ugye nem nekem szól a kérdés...

De hadd lásd mennyien vagyunk ezen az oldalon.

Nekem is ellenezték a kapcsolatomat. Azt mondták, ha hozzámegyek, az ajtójukon a lábam többet be nem teszem. Nagyon nehéz volt vele és 10 évembe került, hogy elismerjem igazuk volt...De a kezdetektől igazuk volt...

2014. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

köszi hogy mégis írtál :) írhatnak azok is akiknek mégse jött össze, érdekel mindkét féle válasz, csak rosszul fogalmaztam hozzá a kérdést :S

2014. dec. 15. 12:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy 2 éves kapcsolatom, amit mindenki ellenzett, és igazuk volt....
2014. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ja igen, azt még elfelejtettem írni, hogy húgom például aki jobban ismer engem is, és barátomat is, mint anyumék, azt mondja hogy nagyon összeillünk, és ha néha esetleg van egy kis vitánk barátommal, akkor is mindig mondja hogy összeillünk, ne csesszük el ilyenekkel, szóval szerencsére "csak" anyumék vannak így vele hogy nem illünk össze, nekem az is sok, de legalább nem mindenki :)


Kaptam egy levelet, itt válaszolok, ha nem gond! Köszönöm hogy írtál, igen, gondoltam már én is arra. Barátomnak szakmája van, én egyetemre járok, de a mi családunk is úgymond szakmunkás család, én lennék az első diplomás, nem tudnám elhinni róluk hogy ezért ne vegyék komolyan, mert nem tanult annyit, meg hát az én diplomámmal se megyek majd sokra pénzügyileg, hiába jó, elismert szak, még lehet annyit se fogok majd keresni itthon mint barátom, annyit nyerek a diplomával hogy nem fizikai munkás leszek, nyugodt munkahelyem lesz, de pénzben nem leszek előrébb sok szakmunkásnál.

Köszi a biztató szavakat is! :)

2014. dec. 15. 12:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok, ó húgom nekem is mindig azt mondta, hogy mi mennyire összeillünk/illetünk. Ezt hívják úgy, hogy élettapasztalat, mármint hogy végül a szüleimnek lett igaza. :) Egyébként ne vedd magadra a szüleid megjegyzéseit, ha te biztos vagy abban, hogy nincs igazuk. Majd az idő igazolja melyikőtöknek volt igaza, de általában az a szülő, amelyik ismeri a gyerekét az esetek jelentős hányadában jól ítéli meg a helyzetet. Az én szüleim se ültek le komoly beszélgetésekre az akkori barátommal, viszont az én elmeséléseimből képet kaptak arról, hogy milyen.
2014. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Egy ismerősnek szülei nagyon ellenezték a kapcsolatukat,majd 30 éve házasok.Ez 2 emberen múlik,ne mondhatja senki,nincs joga ítélkezni.Rossz kapcsolatból is lehet jó kapcsolat,ez sokon múlik.Az hogy kivülálloként ki mit lát az egy dolog,de ha 1 pár együtt él,akkor sok dologba nem látnak bele nap mint nap.Nem vonnék ebből messzemenő köetkeztetést,arról nem beszélve,hogy az emberek változhatnak jó és rossz írányba is.Ismerek olyat,aki rendes emberből lett alkoholista az évek alatt,és olyat is aki drogosból lett,példás életet élő és boldog párkapcsolatban élő.Szóval é mindig azt mondom,mindig a 2 ember döntse el.
2014. dec. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!