Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a pasim, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasim, pedig szerelmes vagyok. Mindenkepp tudnia kell rola?

Figyelt kérdés

Nem kioktatast szeretnek h r..anc stb.

Fel eve vagyok egyutt baratommal,szeretem,o is borzaszto szerelmes belem,csak jot es szeretetet kapok tole.

Tudom h soha az eletben senki nem szeretne mar igy es ense mast.

Viszont 20.an mentem bulizni..Volt ott egy pasi akivel 2eve kavartam egy ideig. Lekezelo velem,megis orult vonzo egy pasi....

Es hat megtortent.

Tudom h baratomnak nagyon fajna,de buntudatom van.

Soha tobbet nem csalnam meg.

Muszaj volt ide kiirnom senki nemtud rola.

Tenyleg egyszeri alkalom..ti elmondanatok? 100% h kidobna es akkor en szinte egyedul maradnek:(

18L


2014. aug. 22. 14:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%

Miért maradnál egyedül? Ott van az a pasi, akivel megcsaltad.


Én nem mondanám el, mert nem bántanám meg azzal a helyedben, hogy milyen ócska ribi vagy, de mindenképp engedd el, hogy keressen egy jobb lányt nálad.


Te pedig tanulj az esetből.

2014. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok és megvan a véleményem rólad de igyekszem félretenni. Ne mondd el neki. Ne rakd rá a terhet, maradjon a tiéd. De akkor később se derüljön ki!

Viszont egy valamit tudj...a kapcsolatotok már sosem lesz ugyanolyan, sosem lesz tökéletes.

2014. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Kurtz Bickle ***** válasza:
92%

Egyszeri alkalom, a következő 20-áig. :-)


Te fordított esetben mit szólnál? Önző vagy, joga van tudni, joga lenne eldönteni, hogy veled marad-e ezek után.


Nem "r..anc stb" vagy te, hanem éretlen.

2014. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
Nehéz dolog ez valóban. Bennem is dolgozna a bűntudat, és én alapvetően az őszinteséget preferálom. Nem ismerem a barátod, de azt így látatlanba is úgy gondolom, hogy nagyon fájna neki, mivel írtad is, hogy nagyon szerelmes beléd. Az már külön téma, hogy én pl. nem lennék képes rá, hogy megcsaljam a barátomat, mivel én is szeretem őt. Engem csaltak már meg, és nagyon rossz érzés. Mindenki másképp kezeli ezt, de ezt neked kell tudnod, illetve mérlegelned, hogyha elmondanád neki mit vesztenél.
2014. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
szakíts vele, hülye pcsa.. és mi van, ha újra összekerülsz avval a másik palival? cukrot csomagoltok?
2014. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

1 de egyedul maradnek,annak a pasinak csak arra kellettem.

Es eroszakos is volt,eloszor elakartam jonni megszoritotta a csuklom es visszahuzott meg loktem el a kezet de tapizott.es csak megtortent

Nemvolt egyikunkse reszeg..

2014. aug. 22. 14:16
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereted. :) Egy dugás nem 1-2 perc. Bőven leállhattál volna, ha lenne benned értékelni való...

19F (Dobnálak.)

2014. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem joga van tudni a pasidnak az igazságot,és megérdemli,hogy őszinte légy hozzá.Ha ahhoz elég felnőtt voltál,hogy megcsald,ahhoz is légy az,hogy elmondd neki az igazat!Ezek után joga van eldönteni,így akarja-e folytatni veled a dolgot.Ha egyedül maradnál,azt megérdemelnéd őszintén szólva,jó lecke volna számodra.Egyébként nem ribi vagy,viszont elég éretlen jellemű,és ha titkolózol,akkor szerintem gerinctelen ember is.
2014. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

"1 de egyedul maradnek,annak a pasinak csak arra kellettem.

Es eroszakos is volt,eloszor elakartam jonni megszoritotta a csuklom es visszahuzott meg loktem el a kezet de tapizott.es csak megtortent

Nemvolt egyikunkse reszeg.."


Most már előadod, hogy te nem is akartad, ugye? Ha tényleg nem akartad volna, akkor egy tökönrúgással elintézhetted volna.

Majd lesz más az életedben később.

2014. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Akartad vagy nem? Nem kell ezt túlbonyolítani.
2014. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!