Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jóképű vagyok, mégsem szólítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű vagyok, mégsem szólítanak le az utcán a nők, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

2018. máj. 23. 21:26
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, írtam.
2018. máj. 23. 22:53
 32/60 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen srácot, mint akiről a kérdés szól. Ő sem megy egy csaj után sem, nincs is rá szüksége. Mindig a közelébe férkőznek a csajok. Nem konkrétan leszólítják, hanem mondjuk buliban vagy más közösségi helyeken beférkőznek a társaságába. Onnan már csak pár szóváltás és kész is.

Mindig lóg rajta pár csaj. Van ilyen.


Szerintem hamarabb ugranak kútba a nők, minthogy a semmiből leszólítsanak valakit. Ha nem igazán jóképű akkor azért nem, mert nem pörögnek fel nagyon. Ha kifogástalan, álmaik pasija kinézet, akkor meg nem fogják magukat a lábai elé dobni. (Néhány mondjuk képes rá, de őket hagyjuk.)

2018. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
71%
Most írta privátban, hogy meleg és viszket a fingója. Ejnye lányok...
2018. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:
#33 Ki írt neked, szopd fel magad? :D
2018. máj. 23. 23:05
 35/60 anonim ***** válasza:
Én se küzdök senki kegyeiért, bár én nem vagyok jóképű. :D
2018. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:
Abból mindenképp profitálhatsz, ha nem vagy papucs. 🤔
2018. máj. 23. 23:12
 37/60 anonim ***** válasza:
Eleg bekepzelt lehetsz ha ilyeneket irsz magadrol nem csodalkozom hogy nem szolitanak meg. Arra ne is varj hogy vki oda megy hozzad..
2018. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:
Miért ne állíthatnám magamról, hogy jól nézek ki?
2018. máj. 24. 12:00
 39/60 anonim ***** válasza:

Küldhetnél nekem is egy képet, kíváncsi vagyok rád :)

Igaz én már egy 10-el feljebb korosztály vagyok, de nő.

Anno a 20-as éveim elején nem hiszem, hogy leszólítottam volna egy srácot, -főleg nem , ha nagyon jóképű- sztereotípiák miatt. Azóta ezt kinőttem :)

De pl. 1-2 éve volt egy kollégám, ő is ilyen 23-24 éves, 2m magas, kigyúrt, izmos, igazi "szépfiú", állati jófej volt, nagyon bírtam, pedig első ránézésre gondoltam róla mindent, csak azt nem, hogy "haverságba" kerülünk.

2018. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:
Az miért előny, ha egy férfi 2 méter magas? Az túl sok, aránytalan.
2018. máj. 24. 13:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!