Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg engedni, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kata2018 kérdése:

Meg engedni, hogy a párod pénzért szexeljen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy ismerősöm (barátnőm) Nagyon rossz anyagi helyzetben van. Van barátja aki nem szegény..!! Tervezik az összeköltözést. A pasi rajong érte. Mivel a lány nem talál munkát és fizetnie kell az albiát kigondolta,hogy beáll prostinak. Vagy el bukik vagy talpon marad választas. És elbukni nem szeretne. Mivel fent kell magát tartani és a hugát, mert a szüleik meghaltak.

A pasia simán belemegy csak nehadja el őt barátnőm ezaz egy kérése van. Szerintetek ez normális?? Szerintem nem. Pedig élhal a barátnőmért állítólag.. Meg mindenki úgy is látja.. De akkor ez mit jelenthet? Mit tennétek? Mit tanácsoljak barátnőmnek? Köszönöm!



2018. máj. 25. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Azt hogy rengeteg módon szerezhet pénzt, nem kell magából kourvát csinálnia.
2018. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit tanácsolnék? Hát azt, hogy menjen el dolgozni! Egyből lesz pénze. Bár akinek büdös a munka, az úgyis inkább k.rválkodni fog.
2018. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mégegyszer le írom... Keres munkát,de nem talál!!!! És addig miből egyenek?? A pasi érzései ugye nem lehetnek valósak? Ha így bele egyezik...
2018. máj. 25. 14:11
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Nehezen hihető, hogy miközben szinte könyörögnek a cégek a munkavállalóknak, mert nem találnak ember, akkor valaki ne találjon munkát, ha annyira akar.

De ha mégis úgy dönt, küldjön egy árlistát nekem.

2018. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Kb mindenhol vesznek fel embereket. Emberhiany van.

Ez kifogas. Vonzzza a szex idegenekkel, foleg penzert.

2018. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Olyan nincs, hogy nem talál munkát. Valószínűleg túl nagyok az elvárásai, büdös neki a munka és válogat. Amúgy meg ha annyira nem találna munkát, akkor el lehetne menni szakképesítést szerezni, amivel tud dolgozni.


Szerintem kamu a sztori teljesen, hiszen ha a pasi gazdag, akkor miért kell a lánynak kurvulnia? Ha ennyire nem akarja, hogy a csaj elhagyja (itt sincs semmi szerelem, csupán társfüggőség és félelem a magánytól, elég életképtelen lehet a pasi), akkor nem egyszerűbb, ha fizeti a csaj meg a húga életét?


Az én saját véleményem pedig az, hogy egy párkapcsolatban nincs olyan, hogy "megengedem" vagy "nem engedem meg", mindenki önálló felnőtt és azt csinál, amit akar. A kérdés az, hogy mi az, ami belefér egy kapcsolatba. Nekem ez nem férne bele semmilyen szinten, már csak azért sem, mert az elveimmel és az értékrendemmel szembemegy a szexmunka.

2018. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ui: elbol 3 helyet is tudnek mondani budapesten, kettot debrecenben, ahol oneletrajz nelkul vennenek fel mar barkit.
2018. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

A pasi kuka.

A barátnőd meg lusta átmeneti munkát elvállalni, amíg nem talál jobbat.Van gusztusa az hétszentség....

2018. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem meg jó buli.


A pasi vagány csávó, nem olyan nyálas, a nők után futó, szerelmes lovag...

2018. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Elég furcsa, a pasiknak nagyobb birtoklási vágyuk szokott lenni (meg hát a nőknek is), milyen az, hogy a csaj lefekszik másokkal? Attól még, hogy pénzt kap érte, ez hogy nem számít megcsalásnak? Meg én sem értem azt, hogy ha a pasi gazdag, miért nem fizeti ő a dolgokat? Amíg a barátnőd talál rendes munkát. Amúgy meg, milyen barátnő ez? Bocsi, nem minősíteni akarom, de ha a barátnőd, ne engedd, hogy elmenjen prostinak. Segíts neki munkát keresni. Én sem hiszem el, hogy semmit nem talál, csomó eladót keresnek meg kiszolgálót mindenhova.
2018. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!